Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon "megérezhettem" hogy...

Vajon "megérezhettem" hogy most baba lesz?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Már 1 éve próbálkozunk a párommal de még nem sikerült a baba.

18-án együtt voltunk és együtt lét után valami fura érzés volt a hasamban. Két napra rá szörnyen elkezdett fájni a mellem, eddig mindig a harmadik sorba kellett bekapcsolnom a melltartóm, de azóta olyan szinte elkezdett nőni és kemény hogy már a legelső sorba kell kapcsolni. Vasárnap jönne a nem várt menstruáció, viszont nekem előtte már 1 héttel mindig fáj a hasam alul, de most egyáltalán nincs fájdalmam. A mellem nem szokott fájni csak érzékeny mensi előtt, de most nagyon fáj. Reggelente mikor felkelek "elönt" a forróság és egész nap fura szagokat érzek. Van már egy 3 éves kislányunk de mikor várandós voltam vele, semmi rosszullét nem volt. Nem szeretnék még tesztelni, csak hétfőn, ha vasárnap nem jön meg, amit nagyon remélek 🙏

Neharagudjatok hogy ilyen hosszú lett 🤗



2020. nov. 27. 23:38
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Nem
2020. nov. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

Mi 4 nappal a nem várt előtt pont hivatalosak voltunk egy összejövetelre, aznap reggel úgy ébredtem, hogy csinálnom kell egy tesztet, mert lehet nem kellene már nekem este meginni azt az egy-két pohár bort. Halvány volt a pozi, de egyértelmű 😊

Egyébként csak a 7-8héttől jelentkeztek tünetek, elotte pms is lehet.

De szorítok, hogy baba legyen 😊

2020. nov. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Ez is egy jó kis sci-fi filmbe illő misztikus valami lenne xD


A babához sok sikert, de az aktus utáni dolgokat felejtsd el, mert még azt hiszik megőrültél :D Ez kb olyan, mintha azt mondanád hiszel a varázslatban :)


Szép pozitív tesztet kívánok!

2020. nov. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy ezt így ebben a formában nem érezhetted meg. Eleve mi okozna aktus után "fura érzést" a hasban? 2 nappal későbbi mellfájdalom is kizárt hogy amiatt lett volna.

Arról van itt szó inkább, hogy annyira rákattantál a témára, hogy eszeveszettül figyelgeted magad, és a tested amugy normális és megszokott jelzéseit felnagyítod. Az agy sok mindenre képes.

2020. nov. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket azért érzed, mert figyeled magad

Én is a múltkor éreztem mindenféle jelet, telejsen azt gondoltam, hogy sikerült, de nem

Persze ettől még sikerülhetett neked, de ne beszéld be magadnak, mert csalódás lesz

2020. nov. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én mikor terhes lettem peteérés után szurkált néha a hasam . Azért volt furcsa mert mindig menzesz előtt egy héttel szokott csak. Ennyiben volt más semmit nem éreztem.
2020. nov. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Minden hónapban azt hittem eddig, hogy megéreztem és most sikerült.

Most először vagyok szkeptikus, és már 3 napja késik, de még mindig belül azt érzem, hogy nem sikerült.

Azért holnap tesztelek egyet, de nem hinném...

2020. nov. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem már a létező összes tünet előjött 2 év alatt, sokszor éreztem, hogy na most biztos! Aztán szinte napra pontosan mindig megjött és nagyot koppantam.
2020. nov. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!