Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rá vagyok pörögve teljesen a...

Rá vagyok pörögve teljesen a baba témára, mivel foglaljam le magam? 😃

Figyelt kérdés
Most kezdtem új munkahelyen, tavasszal lesz az esküvőnk és utána szeretnénk nekilátni a baba projektnek. De már nem bírok magammal, mindig a babacuccokat nézegetem, itt is olvasgatom a kérdéseket, közben meg félek is hogy mi lesz ha nem akar olyan könnyen össze jönni. Ti is voltatok így? Tanácsok?
2020. nov. 26. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sokan vannak így.


Én mindig arra gondoltam, hogy egyszer úgyis lesz gyermekünk, 1-2 év nem számít, repül az idő.


Csinosithatod az otthonokat. Esetleg új hobbi, akár ha van olyan képességed, akkor amivel lehet plusz pénzt keresni .


Nézegettem én is babacuccokat, látja legalább az ember mi, mennyibe kerül, tud rá gyűjteni.


Olvasgathasz is akár baba témában.


Vagy írj egy listát, hogy mihez lenne kedved. Baba mellett elég nehéz ugye programozni.

Pl : könyvlista amit ki akarsz olvasni, képzés, sport kihívás (30 napos futás kihívás pl)


:)


Kívánom, hogy mihamarabb sikerüljön

2020. nov. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%

ne aggódj neked össze fog jönni...:D érdekes , mert általában úgy veszem észre itt gyakorin, hogy pont azoknak nem jön össze akik nincsenek ennyire rápörögve a témára..:D

Én félve vágtam bele a babprojektbe, de mivel akkor már pont 33 és fél éves voltam tudtam, hogy nem várhatunk tovább..én eleinte inkább azon stresszelem, hogy mi van ha pozitív lesz, sokszor eszembe sem jut ez a babadolog, én még soha nem nézegettem babacuccokat, ahogy olvasgatni sem nagyon szoktam a témáról és már másfél éve nem jön össze...:D

Szóval egy valamit biztosan tudok neked mondani a másfél éve tapasztalatai, és itt a gyakorin olvasgatott másfél év után , hogy egy biztos a gyermek megfoganásának semmi köze nem lesz ahhoz , hogy rátresszelsz, vagy ahogy a te szavaiddal éljen rápörögsz vagy nem..:D

Szóval hajrá..vágjatok bele minél hamarabb...

Ha tudtam volna, hogy nekünk ilyen nehezen jön össze , akkor én már a kapcsolatunk elején megmondtam volna a páromnak, hogy én nem várok vágjunk bele...

no de az ember nem tudhatja...

2020. nov. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2es szívem szerint már én is belevágnék, nem is annyira az esküvő miatt nem merek, hanem mert még próbaidőn vagyok 3 hónapig. De a gyógyszert szerintem 2 hónap múlva abba hagyom, még pont annyi van
2020. nov. 26. 14:27
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi már próbálkozunk a párommal, ez 3. próbálkozós hónap. Szeptember elején hagytam abba a fogamzásgátlót.

Az első 2 hónapban meg előtte hihetetlen mód "rá voltam pörögve". Nem tudom, hogy mi lelt, mert valahogy felhagytam az állandó babacucc nézegetéssel és különböző oldalak olvasgatásával. Úgyhogy teljesen együtt érzek veled, kedves kérdező.

Itt szoktam nézegetni, hogy kinek, hogy sikerül a dolog...stb.

Nekem is egyébként ez az egyik legnagyobb félelmem, hogy nem fog össze jönni.

Jövő hét pénteken NEM kellene megjönnie. Most azt is eldöntöttem, hogy nem fogok időnap előtt tesztelgetni. Azért nagyon-nagyon várom már azt a két csíkot.... :)

2020. nov. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem éld és élvezd az életet. Az olyan dolgokat is, hogy akkor mész wc-re, amikor akarsz például. Utána sokáig nem lesz ilyen jó dolgod. Én szóltam.
2020. nov. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én abszolút nem pörögtem így rá, babaruhát akkor néztem elöször, amikor 30 hetes terhes voltam. Egy dolgot tudok neked tanácsolni, a gyerek hatalmas dolog az ember életében, de a következőket nem fogod tudni legalább 15 évig csinálni:

- hétvégén délelőtt aludni, szexelni, beszélgetni a pároddal

- úgy nyaralni, hogy azt csináld amihez kedved van, vagy bemenj csak úgy a vízbe, úszkálni

- bármit csinálni, amihez kedved van (maximum ha bölcsibe, oviba kerül)

Szóval élvezd már ki ezt az időszakot és ne babaruhákat nézegess, mert ha megvan a baba, akkor már egy moziba se tudtok elmenni kettesben baby sitter nélkül.

2020. nov. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok


Utolsónak igaza van, DE nalunk pl a felsoroltak közül szinte mindent tudok csinálni a 15 hós mellett.


Ehhez annyi kellett, hogy jó alvó a gyerek, nem cici függő és apa is mindent bevállal.


Valamelyikhez szerencse, Valamelyikhez szoktatás kell :)

2020. nov. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előrébb vagy. 😄 Nekem még párom sincs, de máris rá vagyok pörögve. 😄
2020. nov. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!