Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen napszakban szokott...

Milyen napszakban szokott repedni a tüsző?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy 100 %-ban csak ultrahanggal vagy vérvétellel lehet megállapítani, de akkor úgy fogalmazok, hogy aki használ lh tesztet, az a pozitív teszthez képest mikor szokta érezni a fájdalmat?
2020. nov. 30. 07:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindig máskor. Nincs rá fix időpont még az lh teszthez képest sem.
2020. nov. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Én az lh tesztet reggel szoktam csinálni (7-8 óra körül), és rá pár órára van. Görcsölök elégé. Utána szoktam megint Lh tesztet csinálni, és akkor már negatív.
2020. nov. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor jó. Még csak tanulom a testem, és valahol azt írták, hogy általában hajnalban szokott repedni a tüsző. Múlt hónapban erős pozitív lh teszt utáni másnap hajnalban éreztem is, a jobb petefészkem és méhem szúrkált erősen. Ebbe a hónapban, szerintem tegnap volt pozitív a teszt ( de ebben nem vagyok biztos) majd a mai eldönti. És csak most érzem, hogy fájnak a petefészkeim meg a méhem.
2020. nov. 30. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!