Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostysok! 5 tüszőm ért meg...

Clostysok! 5 tüszőm ért meg ebből 3 ami az orvos szerint szép méretű. Mekkora esély van ilyenkor ikrekre?

Figyelt kérdés
Kinek lett iker baba több tüszőből? Mekkorák voltak a tüszők? Mekkora az esély rá, úgy ha egyébként egyikünk családjában sincsen iker? Tüszők méretei a ciklus 9. napján: 14mm, 12mm, 9mm, 12mm, 9mm ezt az ötöt látta.Ikres anyukák kinek, mi volt? Azokra is kíváncsi vagyok akik nem szedték ezt gyógyszert.

2020. okt. 21. 20:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ezt előre nem lehet tudni, mennyi fog megrepedni. Egyébként meg annyira nem jó az iker terhesség, sokkal nagyobb a kockázata mindennek. Bár szép dolog, én elsőre örültem volna nekik, persze lettek is volna, de nem maradtak. :( Ha újra ikrekkel esek teherbe, csak rettegni fogok tudni a végéig.


Minden esetre babához sok sikert :) Mindegy is mennyi, úgysem mi határozzuk meg, a lényeg, hogy egészség legyen :)

2020. okt. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen igazad van! :) Nincs semmi bennem, hogy én már pedig ikreket akarok egynek is nagyon örűlnénk, csak meglepődtem mennyi tüsző lett :) te is szeded?
2020. okt. 21. 20:59
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
Nekem anno 3 tuszom erett meg clostytol de csak egy termekenyult meg.
2020. okt. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia én is closztizok. Ez az első próbálkozós hónap vele. Nekem a 13. napon volt uh. Több tüsszőt látott 16-17mm. Viszont már volt ovulációm előtte 3 nappal így azt nem tudjuk, hogy mekkora volt ami megrepedtt😊. 3 gyerekem van mindegyik clostis de soha nem volt ikerterhességem.
2020. okt. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor nem sok esély rá rendben :) utolsó neked ha nem túl tolakodó kérdés,de mi miatt kellett/kell ez a gyógyszer illetve csak ezt kapod vagy neked is kellett még mellette progesteron?
2020. okt. 22. 07:56
 6/16 anonim ***** válasza:

Azért kell, hogy legyen peteérés, tússzőrepedés. Még eddig nem volt szükség másra.

4-es

2020. okt. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem is 5 alkalmas tüsző volt, kétpetéjű ikrek lettek belőlük 🤗
2020. dec. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm abban a hónapban nem sikerült, a következőben sem, :( most van a 3. Hónapom 5 tüsző lett 2db 16mm, 2db 14mm, 1db 10mm ez a 9 ciklusnapon volt nézve. Nem tudom már nem tudok hinni ebben , hogy segítene :(
2020. dec. 22. 19:00
 9/16 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs a lombikon kívül semmi amivel pöccre sikerülne söt ott is vannak olyanok akiknek csak a sokadik sikerül. Ne keseredj el kell majd szünet a clostyval, de még utána 2 ciklusban is hat. Az lett vizsgálva miért kell a closty? Kezelve vagy? Clostyval nekem se lett végül baba. Oka van amiért nincs pé. Kitartás!
2020. dec. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Szia, nem volt menstruációm az évben csak kb 3x ( ami múlt évben 28 napos volt mindig fixen), kiderült nincs ugye ami miatt legyen, kisebb a méhem mint kellene :( azt mondta az orvos idézem akkora mint egy serdülőnek de ez nem lehetne akadály igazából, a progesteronom sem jó amire most szedek gyógyszert ugye, voltak még dolgok de azokra nem emlékszem :/
2020. dec. 23. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!