Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy sosem pozitív az...

Lehet, hogy sosem pozitív az ovu tesztem?

Figyelt kérdés

3. hónapja lh tesztelek és még sosem volt legalább olyan erős a második csík, mint a kontroll. Szépen kirajzolódik a görbe, vagyis 3 napig egyre sötétebb, majd a negyediken iszonyat halvány, az 5.-től hófehér. Jelent ez valamit?

Vannak ovus tüneteim 1-2 napig mindig. Alhasi fájdalom, folyás. A menzeszem szabályos.

Nem igazán tudom hova tenni. Tapasztaltatok hasonlót?


2020. nov. 30. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy más érzékenységű tesztet kellene kipróbálnod. Ha tennél fel képet a tesztjeidről, könnyebb lenne válaszolni.
2020. nov. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor egyre sötétebb, naponta 2-3x kell tesztelni. Simán lehet, hogy lecsúsztál róla, nem olyan hosszú ideig pozi általában.
2020. nov. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ugyanez volt. Májusban kezdtem tesztelni, akkor pozitív volt. Utána 5 hónapig sosem volt pozitív, már teljesen becsavarodtam, hogy nincs is peteérésem. Múlt hónapban azt mondta az orvos, ne aggódjak, az ovulációs teszt nem olyan megbízható, mint a terhességi teszt, simán lehet, hogy nem mutatja ki. Abban a hónapban elmentem vérvételre, a progeszteron szint szerint valóban ovuláltam. Elhatároztam, hogy nem tesztelek többet, mert tulképp semmi értelme, hanem csak középidőben együtt leszünk néhány naponta. Aztán múlt héten kimaradt a menstruációm és pozitívat teszteltem.

Szóval simán lehet peteérésed akkor is, ha negatív a teszt.

2020. nov. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Gratulálok! :)

Én is voltam 3. és 21. napon hormon vizsgálaton, az teljesen rendben volt. A tesztem mégsem lett pozitív, abban a hónapban sem. Érdekes, de akkor el is engedem. Tájékoztatónak jó.

2020. nov. 30. 18:09
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlóan jártam, mint a #3, nekem is csak egyszer lett pozitív (mondjuk az is reggeli első vizeletből, pedig elvileg nem szabadna abból tesztelni a használati útmutató szerint), aztán most mégis itt alszik a kislányom mellettem. Volt olyan hónap, amikor menstruációtól menstruációig napi 2x, reggel és este is teszteltem, többféle tesztet is használtam, aztán nem volt soha rendesen pozitív. Én elengedtem a kérdést, nem nézegettem a dátumokat, simán együtt voltunk a férjemmel kétnaponta, függetlenül attól, hogy a naptár szerint mikor kellett volna ovulálnom, és ez így elég jól bejött. A tesóval már egyből így kezdünk neki a próbálkozásnak, mert szerintem elég sok hónapot elcsesztünk azzal, hogy időzíteni akartuk az együttléteket, aztán ki tudja, mikor lett volna jó együtt lenni. Neked is ezt tanácsolom, meg mindenkinek, aki próbálkozik. Könnyebb kétnaponta együtt lenni, mint nyákot nézegetni meg folyton pisibe lógatni valami tesztet, ami vagy működik, vagy nem. És nem mellesleg, élvezetesebb is.
2020. nov. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!