Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van az, hogy ebben a...

Miért van az, hogy ebben a kategóriában az értelmes kérdésekre sosem jön válasz, bezzeg a "szerintetek ez pozitív? ", "erősödik a tesztem? ", "lehetek terhes? " és egyéb ilyen rendkívül okos kérdésekre meg ezren válaszolnak?

Figyelt kérdés
Kérdést nagyon ritkán szoktam föltenni, viszont sokat olvasgatok itt, de az a tapasztalatom, hogy ha valaki tényleg értelmes kérdést tesz föl, bármivel kapcsolatban, ami a teherbeeséshez tartozik (ciklus, saját tapasztalatok teherbeesést segítő dolgokról stb.), alig 1-2 válasz jön, vagy egyáltalán semmi, a fent említett hülye kérdéseknél meg sokkal több.
2014. jún. 30. 19:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
Mert tök jó a butus tinilányokat felvilágosítani arról, hogy bizony nem a gólya hozza a kisbabát. Adj zöld kezet légyszi.
2014. jún. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
például?
2014. jún. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ha ettől boldog vagy, megy a zöld kéz :D
2014. jún. 30. 20:13
 4/15 A kérdező kommentje:

Pl. volt ma Clostilbegytről, Bricriptinről, mindkét esetben tapasztalatokat várt a kérdező, nem kaptak (illetve az egyik, egyet). Nem hiszem, hogy ennyire nem szedi ezeket senki, ezer hozzászólásban lehet olvasni, hogy írják, hogy szedik.

Volt ma pl olyasmi is, hogy mitől lehet, hogy megvolt az ovu, igazolta a teszt, de a hő nem megy föl, volt-e valakinek ilyen, és mi volt, erre is egy válasz van.

De a "terhes vagyok? többi lent", "szerintetek terhes vagyok?" "ti is látjátok a csíkot?" stb. kérdésekre jóval lelkesebben válaszolnak, és mindig ezt látom.

2014. jún. 30. 20:20
 5/15 A kérdező kommentje:
Ja, egyik példának hozott kérdést se én tettem föl, még mielőtt...
2014. jún. 30. 20:21
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
A " tippelnétek , hét , nem stb " unatkozó kismamák kérdéseire is ezren válaszolnak! Én is észre vettem már ezt amit te, a normális kérdésekre jó ha jön egy válasz, de ahol a másikat oltani lehet, vagy a " ki nem várja mára, holnapra, egy hét múlva" és társai kérdésre meg ugranak. De az okát nem tudom, miért csak az ilyen gagyi kérdésekre ugranak, a normálisakra meg alig alig
2014. jún. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Ezt már én is megfigyeltem. Én is ritkán szoktam feltenni kérdéseket, és jobb esetben kapok 1-2 választ. De néha senki nem válaszol. Pedig értelmes kérdéseket szoktam kiírni. :-(
2014. jún. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%
Ha valami rendellenességet tapasztalsz magadon, akkor nőgyógyászhoz kell menni, nem itt kérdezni.
2014. jún. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%
Lehet nem tudják a választ hülyeséget meg nem akarnak írni.
2014. jún. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én személy szerint csak akkor válaszolok az ilyen konkrét dolgot érintő kérdésre,ha tényleg van róla fogalmam. Mondjuk amiket említettél,arról pont egyről sincs (a gyógyszerszedés,meg az ovu teszt,sose csináltam meg hőt se mértem sose),de persze biztos van,akinek hasonló a helyzete. De azt észrevettem én is,hogy ahol vitatkozni lehet meg jól lehordani a kérdezőt és egymást,arra tömegével jönnek a válaszok. Pont emiatt nem is fogok már itt olvasgatni se nagyon.
2014. jún. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!