Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » November 8-án volt utoljára....

November 8-án volt utoljára. Ma sem jött még meg azóta. Csinálhatok holnap reggel tesztet?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék csalódni!

Szept.25 -én abbahagytam a gyógyszert 4 évig szedtem.Szept. 29-én megjött.Aztán november 8-án volt utoljára.Ma sem jött még meg azóta.Tegnap kihánytam a vacsit de nem is volt hányingerem csak jött és kész.Kb olyan 3 hete fáj a derekam meg a hasam alul de nem olyan nagyon csak érzem ilyen pici szurkálások vagy ilyen bélmozgáshoz hasonló, egy icipicit érzékenyebbek a melleim.Szerintetek mi a baj?


2007. dec. 18. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csinálhatsz,de nem akrlak elkeseríteni,de én is így jártam!2 heteket késett..most is késik...de azért mert abbahagytam a gyógyszert...annak idő kell ám míg helyreáll a ciklusod!Nekem minden tünetem megvolt a terhességre...én is hánytam,szédültem,fájt a cicim....stb.,de késve de mindig megjött....most is arra várok,mert a teszt ismét negatív lett,de már 11 napja késik!Bár nálunk az is közrejátszik szerintem hogy túl görcsösen szeretnénk a babát!De fő a nyugalom....nem akarom elvenni a kedved...lehet hogy te terhes vagy de én ponnt így csalódok már harmadszor!De egyszer csak sikerül!:-( Kitarás és tesztelj....remélem neked pozitív lesz....de ne éld bele magad!!!!Szorítok!!!
2007. dec. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia nekem is volt így. Én sem szeretnélek elkeseríteni, de szerintem ezt a szervezeted idézi elő, mível most megfog egy picit változni a hormonháztartásod, míg ki nem ürül a szervezetedből a gyógyszer. Ne éld magad erősen bele abba, hogy jön a baba, ne hogy csalódás érjen. Mint engem. De azért drukkolok, hátha neked sikerült!
2007. dec. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ne izgulj ugyanígy volt meg nekem is. Nekem tegnap látták a babámat gyönyörűen uh-on. 5 hetes, és 6 napos a pici. Szerintem ha a teszt negatív lesz akkor is egy uh-ot érdemes csináltatni, a hüvelyin már fog látszani ha kismama lettél!!! Szorítok neked!
2007. dec. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!