Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a 28. napon. Holnap...

Ma vagyok a 28. napon. Holnap reggel csinálhatok már tesztet? 26-28 naposak a ciklusaim. És úgy érzem, van valaki odabenn. A 21. napi teszt negatív volt. Van már értelme megcsinálni?

Figyelt kérdés
2009. febr. 27. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
A 21. napi még nagyon hamar volt, holnap reggel már mutathat valamit.
2009. febr. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen csinalj és ird meg az eredményt!!!!
2009. febr. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat :)

Holnap írok nektek :)

2009. febr. 27. 13:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem holnap lesz a 28.-dik!Mit érzel?Vannak fizikális tünetek is?Nekem már szinte minden hónapban vannak így már igyekszem nem fel venni!+tesztet kívánok holnapra!
2009. febr. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a 26. napon teszteltem halványat a 28-on már erőset. :) Próbáld meg! Aztán kérjük a választ! :)

Utolsó hozzászóló, nekem előtte 2 hónapban voltak tüneteim mégis megjött. (mellfeszülés, hasszurka) Harmadik hónapban semmi jele nem volt. Mégis pozitív lett a teszt!

Jó babásodást!


28 heteske

2009. febr. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nekem a múlt héten volt hasszurka, émelygés, szédülés.most már nem annyira, csak fura érzés.

mindenképp megírom az eredményt :)

2009. febr. 27. 14:20
 7/7 A kérdező kommentje:
Tegnap csináltam meg (30. nap) de sajna negatív. de még mindig nem jött meg, pedig mindig pontos. mi lehet a gond? lehetek még terhes? annyira úgy érzem, dehát mégis csak negatív :(
2009. márc. 2. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!