Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív teszteredmény ellenére...

Negatív teszteredmény ellenére is lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Utolsó menstruációm június 30-án kezdodott, azóta semmi. A menzeszem rendszertelen, 3. éve babával próbálkozunk, volt már minden, még laparoszkópia is. Ennyit viszont sosem szokott kihagyni. A hasam fáj, állandóan mindjárt megjon érzésem van, néha szédulok. A teszt ma mégis negatívat mutatott-így 42 nappal az utolsó menstruáció után.

Mit gondoltok, a teszt ellenére lehetek tehes?


2010. aug. 11. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát mivel fogalmad sincs mikor volt ovud, mikor kell megjönnie, akár az is lehet. Mondjuk érdemes lenne tudni az előző menstruációk hány naposak voltak, figyeled-e az ovu jeleit, stb....
2010. aug. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát ebben az évben maximum 35. napra szinte mindig megjott. Most meg ugye túl vagyok már a 42. napon is. Ovum ha minden igaz volt, legalábbis rá utaló jel - nyákos folyás - az akadt. Ovu kornyékén voltunk egyutt a párommal, amikoris az aktus után volt egy pillanatnyi pecsételo vérzésem. Azt hittem hogy ez jó jel...

Tapasztalatokat várok....

2010. aug. 11. 20:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Igazából csak találgatni lehet, hogy mi a helyzet veled...

Én csak azt tudom javasolni, hogy keresd fel a dokidat, ő biztosabbat tud mondani. Ha terhes vagy, akkor megnyugszol, ha meg más miatt nem jön meg, akkor tudod kezelni.

2010. aug. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!