Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7dpo negatív facelle?

7dpo negatív facelle?

Figyelt kérdés
Volt így valaki, és végül baba lett? Annyi sztorit olvastam, hogy ilyen korán már mutatná, ráadásul érzékeny teszt.. Elengedtem ezt a hónapot.
2020. dec. 5. 14:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Joságos ég, 7 dpon be sem fejeződött a beágyazódás. Én is korán tesztelős voltam, de nem ennyire. 9.dpon csont negatív volt, a 10.dpon már látszott kicsit.
2020. dec. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Túl korán teszteltél. Várni kellene még pár napot...
2020. dec. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Jóhogynem mar szex után csináltál tesztet... 🤦‍♀️
2020. dec. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szóval akkor van még remény? Csak mert sokaknak pozitív már ilyenkor...
2020. dec. 5. 14:39
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
7. Dpon kb. senkinek nem pozitív. Várj még minimum 3 napot.
2020. dec. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Akinek a7.dpon pozitiv, annak az valojaban tuti nem an7.dpoja, hanen korabban volt ovuja. Keptelenseg pozitivat tesztelni ennyire koran.
2020. dec. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
A lópikulának 7. Dpon pozitív a tesztje... leghamarabb a 9. Dpon lehet derengés, de ahhoz kb minden pöccre kell történjen...kb aktus napján megtermékenyíteni a petesejtet, meg a legrövidebb idő alatt 5 nap alatt beágyazódni. Kb minden csillagnak jó helyen kell állnia. Szóval még a remény csak most indul...alapból mi a csudáért gondolod, hogy még a mensid se késik, de már nincs remény...akkor kéne csak igazán elkezdeni reménykedni mikor nem jön meg. Igen a 10-es teszt sokaknak lesz halvány pozi 10-11. Dpon de még mindig nem ez a többség. Könyörgöm legyél türelemmel... ilyen rohanással 30. Héten már majd szülni akarsz....
2020. dec. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Akinek a 7.dpon pozitív az nem jól tudja az ovuja időpontját. Sőt.. Már az nagyon nagyon jónak számít ha valami egyaltalan dereng a 9.dpon
2020. dec. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ne tesztelj ne bosszantsd magad én is ezt tettem. Volt 2 tesztem 8 meg 9.dpon el lőttem semmi. Majd csodálkoztam hogy nem jött meg 17 dpo majdnem egyforma csíkok. Ez most pénteken volt. Legyél türelmes. Nem könnyű igaz. Mi 6 éve próbálkozunk de a méhpempő segített.
2020. dec. 6. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
89%
Szia. Ne akarj 7.dpo n pozitív tesztet. Nekem sajnos volt. Méhen kívüli volt a terhesség. Egy petefészek banta a korai pozitív tesztet.
2020. dec. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!