Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovitrelle injekciótól lehet...

Ovitrelle injekciótól lehet pozitív az LH teszt?

Figyelt kérdés
Inszemináció napján és másnap is határozott pozitív volt az ovulációs teszt, inszem után 2 nappal lett negatív. Az injekció bekavarhatott, vagy az inszem napján még nem lett volna ovum?

2020. dec. 6. 08:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel inszeminációnál adnak gyógyszert stimulációra, így tuti van/vannak tüszők. Uh-al nézik mikor kell az Ovitrelle, és utána van a tüszőrepedés/ovuláció. Szóval ilyenkor tuti van ovuláció, azt nem értem miért lh tesztelsz így. De egyébként hatással van az injekció a tesztet. Terhességi tesztre is azt mondják várj 14 napot, hogy ne legyen fals eredmény.
2020. dec. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Igazából csak kíváncsi voltam, azért teszteltem. Azt tudtam, hogy a terhességi tesztre hatással van, sejtettem, hogy az lg tesztre is.
2020. dec. 6. 09:20
 3/3 A kérdező kommentje:
LH*
2020. dec. 6. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!