Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovitrelle után 12 nappal már...

Ovitrelle után 12 nappal már lehet valós pozitív? Kinek mikor lett az?

Figyelt kérdés
5.én (ciklus 12.napja) kaptam ovitrelle 250mg tüszőrepesztő szurit, egy 22mm érett tüszőre. Kivártam a 10 napot, akkor már tulajdonképpen negatív volt, talán még ha nagyítóval böngésztem volna a tesztet látni lehetett rajta valamit. Most 2 nappal később ugyanolyan érzékenységű teszttel egy nagyon nagyon halvány pozi lett, ami időn belül jelent meg. Erősebb mint a 2 nappal ezelőtti. Reménykedhetek? Vagy ez még mindig a szuri lenne (12 nappal utána)

2020. okt. 17. 17:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Bocsána, ha csak én nem értem, de most terhességi teszt lett negatív, vagy az ovulációs teszt?
2020. okt. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Terhességi teszt Ovitrelle után 10 nappal. Mivel az ovitrell hamis pozitívat mutat 10 napig. Lh tesztet nem csináltam mert a doki uh-n látta egyértelműen az érett tüszőt.
2020. okt. 17. 18:50
 3/18 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy még korai volt tesztelnem, de Utrogestant kell szednem és azt a ciklus 25.napjáig, HA nincs terhesség, ha van akkor nem hagyhatom abba. (2 vetélés miatt)
2020. okt. 17. 18:53
 4/18 anonim ***** válasza:
20%

Mikor kellene megjönnie?

Mikor lehetett kb ovulációd?

Ha azt tudod akkor onnan a 10-12 napot számítva, már az érzékeny tesztek reggeli vizeletből kimutatják.

Azt sajnos nem tudom, hogy meddig mutathat pozitívat.

De ha volt egy negatív teszted és most egy pozitív akkor az jó jel szerintem.

Dokid nem mondta mikor tesztelj?

2020. okt. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

22.én (5nap múlva) kellene megjönnie.

Kb 7.én vagy 8. lehetett ovum, a dokinál 5.voltam mondta is hogy még aznap gyorsan be kell adni a tüszőrepesztőt, ez a ciklusom 12.napján volt egy 22mm érett tüszővel.

Azt mondta hogy a ciklus 25.napján próbáljam meg a tesztet (ez mondjuk csak holnap lesz, és reggel meg is ismételem a tesztelést)

A szuri elvileg beadástól számítva 10 napig mutat hamisat, nekem a 10.nap most negatív volt már, ezért reménykedem, csak még én is korainak tartom hogy egy 25ös teszt kimutassa. (Mind2 25ös teszt volt amúgy a mai is és a 2 nappal ezelőtti is)

2020. okt. 17. 19:05
 6/18 A kérdező kommentje:

Corax-x tesztet használtam amúgy, előtte xepil.

Amint kiürt a szuri (2 napja) azóta bizseregnek és megduzzadtak a melleim és elkezdődött a hasmenés (minden terhességem eddig hasmenéssel kezdődött :D )

2020. okt. 17. 19:09
 7/18 anonim ***** válasza:

Én is 22.re nem várom a mensit :) Nekem 9.én volt ovulációm.

Sztem 10-es erősségűt vegyél, korai tesztelésnél az a biztos.

Facelle szerintem nagyon jó és olcsó is. 9-10.dpo-on szerintem a 25-ös érzékenységű nem lehet pozitív. De ki tudja.

Szurkolok neked, hogy babás legyél :)

2020. okt. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm, aranyos vagy :) én is sok sikert kívánok neked. Majd írd meg mi lett az eredmény :)

DM-be sajnos ma nem volt 10es teszt csak clearblue de azt nem szeretem megmondom őszintén. Ezért esett erre a választásom. Predictort akartam de az meg pont kifogyott. :/

2020. okt. 17. 19:40
 9/18 A kérdező kommentje:

[link]


Alsó a 2 nappal ezelőtti,felső a mai (du. vizelet)


[link]

Ez pedig még a műanyagban. (Amit amúgy azért szedtem szét, mert így jobban látható)

2020. okt. 17. 19:55
 10/18 anonim ***** válasza:
Az X-epil rosszabb minőségű teszt,mint a corax. Én végig Facelle tesztet használtam, az Ovitrelle után 7 nappal kezdtem, és még a 12-13. Napon is volt nagyon halvány csík rajta. Később lett csak teljesen negativ. Szerintem vagy tesztelj ugyanolyan teszttel minden nap, vagy várj két napot, ha kibirod 😉
2020. okt. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!