Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon ez lehet a teherbeesés...

Vajon ez lehet a teherbeesés jele?

Figyelt kérdés

Páromnak általában minden hónapban pontosan szokott megjönni.

Most viszont már 2-3 napot késik, semmilyen vérzést nem tapasztalt. Pecsételőset sem.

5.-én kellett volna megjönnie, néztük ma reggel is és semmi.

Ezzel párhuzamosan volt 6.-án este egy komoly derékfájása, ami az alhasában kezdődött és nagyjából a jobb veséjébe terjedt át.


Nem gond, ha jön a baba, csak nem tudjuk, hogy mi ez 😅.

Volt valakinek hasonló teherbe esése?


Válaszokat köszönjük! 😊



2020. dec. 7. 05:58
 1/4 A kérdező kommentje:

Ja igen.

Elvégeztünk egy terhességi tesztet is!

Predictor early, ami már a vérzés miaradása előtt 6 nappal is mutat eredményt.

Ez szemmel láthatóan negatív lett, mert csak 1 csík volt.

Érdemes lehet mégegyet csinálni?

2020. dec. 7. 06:00
 2/4 anonim ***** válasza:
Pár nap múlva csináljatok új tesztet, a tünetek nem egyértelmüek.
2020. dec. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Néhány nap késésből meg egy random derékfájásból nem vonnék le messzemenő következtetést. Főleg hogy a teszt negatív. Késni bármitől késhet az időjárástól a gyógyszereken keresztül a cisztáig. A vesefájdalom meg nem is terhességi tünet (sőt, igazából a első 7 héten nem is nagyon van olyan tipikus terhességi tünet, van akinek később sem).

A predictor early meg annyira érzékeny, kb. ez az egyetlen teszt amin láttam fals pozitív eredményt valaha. Én ennyi azt mondanám, hogy ez nem terhesség, de azzal a fájdalommal érdemes felkeresni egy orvost.

2020. dec. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs baba :(
2020. dec. 10. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!