Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a párommal együtt voltunk...

Ha a párommal együtt voltunk tegnap este, utána bevettem a fogamzásgátlót,de valamiért kihánytam az mennyire gond?

Figyelt kérdés
Amúgy rendszeresen szedem
2020. dec. 7. 06:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Le van írva a betegtájékoztatóban
2020. dec. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

A fogamzásgátlót NEM a szex után kell beszedni, hanem rendszeresen minden nap, függetlenül a szextöl!


Másrészt a betegtájékoztatóban világosan leírták, hogy ilyen esetben pótolni kell, illetve két hétig más módon is védekezni.

2020. dec. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom, csak mindig este szoktam bevenni. Éjjel lettem rosszul és kijött belőlem minden, ez nem tudom mennyire gáz
2020. dec. 7. 09:16
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

Velem egyszer megesett, felhívtuk a nőgyógyászt anyukámmal aki azt mondta kicsi az esélye, de ha nem jönne meg menjünk be. Mondjuk én előtte való hétvégén voltam együtt az akkori fiúmmal.


De nekem ezt mondta anno.

2020. dec. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm, hát vicces lenne ha így esnék teherbe, mivel amúgy tervben van a baba, csak várni szeretnénk még pár hónapot a munka miatt :D
2020. dec. 7. 09:40
 6/7 anonim ***** válasza:
68%

Megértelek. Én ennél a balesetnél 18 voltam, rettegtem.


Valami olyasmit mondott hogy a fogamzásgátló szinten tartja a hormonokat így a testünk azt hiszi terhesek vagyunk így nincs peteérés. Max kicsit megingott a hormonszinted.

Ha folyton kihagynád akkor baj lenne. Most használj 1 hétig kiegeszítő védekezést.

2020. dec. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a hányás és a gyógyszer bevétel között órák teltek el akkor kicsi az esély hogy bármi gond lenne, hiszen addigra felszívódott.
2020. dec. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!