Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha együtt voltam a párommal...

Ha együtt voltam a párommal és rá 11 napra megjött, akkor lehetek még terhes ettől függetlenül? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szedek fogamzásgátlót, viszont volt egy hasmenésem a 2.héten ami sajnos teljesen kiment a fejemből és utána másnap együtt voltunk. 11 nap múlva időre megjött, görcsökkel stb.ahogy szokott és "darabos" is volt a menzeszem. Csak hallottam olyat, hogy ha nem telik el sok idő az együttlét és a menzesz közt akkor fennállhat a terhesség...

2020. jan. 19. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem menstruálsz.


Nem valószínű, h terhes vagy, de csinálj egy tesztet, akkor megnyugszol.

2020. jan. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes, annyi idő alatt beágyazódik és nem jött volna meg, ha terhes az ember lánya, de mégis vérzik az nem rendes vérzés és semmiképp sem darabos. Szóval nyugi kb. 1% az esély.
2020. jan. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Meg igazából nem biztos hogy kijött a gyógyszer mert 3,5 óra telt el a bevétel és a komoly hasmenés közt, illetve 2.hét amikor a betegtájékoztató szerint nem csökken a hatás 1 kihagyott szemtől(ha tényleg kijött az az egy szem). Csak mégis megijedtem és nagyon riogató ez a beágyazódási időszak, hogy ez megtörténhet a menzesz után is de 11 nap (vagyis a mensivel együtt 14-15)nap után csak nem...
2020. jan. 19. 20:27
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja és tüneteim sincsenek, de már teljesen beparáztatom magam...
2020. jan. 21. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!