Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes megmütetni az elzárodó...

Érdemes megmütetni az elzárodótt petevezetékem? Átfúvás, mint ilyen, már nem létezik. Az egyik ugyan átjárható, de szeretnénk növelni az esélyeinket. Érdemes belevágni?

Figyelt kérdés
2008. nov. 30. 19:25
 1/9 anonim ***** válasza:
igen mindenképen . kárpótol a baba minden fájdalomért.
2008. nov. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Persze, hogy érdemes, bármit, ami növelheti az esélyét a teherbeesésnek, érdemes megcsináltatni, hisz (gondolom) ti is nagyon vágytok egy babára...

Miért mondod, hogy "Átfúvás, mint ilyen, már nem létezik."?

Miért ne volna, nekem pár hónapja csináltak (HSG), ha ez nem segített, mint pl. nálunk, akkor ott van a laparoscopia, amivel nagy valószínűséggel átjárható leszel. Inkább hagynád így a dolgot? És ha mondjuk 4-5 hónapon át csak az elzáródott oldalon termelődik petesejted? Mert sajnos ez is előfordulhat, milyen sok hónapod veszne kárba! Ne félj tőle érdemes belevágni!!

2008. dec. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Náam is laparoszkópia következik, de én akár még ma bevállalnám, csak hogy jöjjön végre a baba.
2008. dec. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat lányok...A gondom az,hogy nincs orvos,aki ezt megcsinálná.Akárhánynál voltam,mindegyik lombikra akar egyből küldeni.Én nem tudom miért akarják megkerülni a gyógyitást?Nem tudom van-e értelme a lap-nak.Valami mégis van,amiért nem jön össze.Kicsit tartok is tőle,mert nem leányálom egy ilyen műtét.Nekem volt már,igaz epeműtétnél.Ezt nekem kell kérnem?
2008. dec. 1. 16:44
 5/9 A kérdező kommentje:
Második kedves válaszolótól kérdezném:neked miért nem segitett a hsg?Nekem 3 hónapja volt,ott mondták,hogy az egyik nem átjárható.Te honann tudod,hogy neked nem segitett?
2008. dec. 1. 16:46
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

A 2. vagyok: néhány hónapja csinálta meg a dokim a HSG-t, ahol kiderült, csak a bal oldali p.-vezető átjárható. Mivel nem csak kis letapadás volt, a HSG nem segített. Ezért előjegyeztek Laparoscopiára, a múlt héten csinálták meg. És láss csodát: most már mindkét oldalon átjárható vagyok! :) :) ... ami most már remélem így is marad, legalábbis a dokim szerint igen....szóval most már szabad az út az inszeműnkhöz!!!

2008. dec. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Gratulálok a sikeres mütéthez,és biztos sikerülni fog a baba nemsokára!De miért akartok igy is inszemet?Mesélnél a mütétről,szivesen venném akár imélben is!Előre is köszönöm válaszod!
2008. dec. 4. 20:27
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia! Bocs, csak most néztem vissza a megválaszoltjaimat. Nem tudom ti mióta próbálkoztok, de ha kiderült, hogy félig el vagy záródva, szerintem a dokinak fel kell ajánlani a lapar. lehetőségét. De, ha van más problémátok is, lehet feleslegesnek tartja, és azért erőlteti a lombikot . Mindenki esete más, az összes infó birtokában próbál kezelést javasolni. De ha nem bízol az orvosodban, keres fel mást is.

Nem mi akarjuk az inszemet, bár ne kéne, de sajnos szükséges. A párom alacsony tesztoszteron szintje miatt, azt mondta az orvosunk, hogy nagyon kicsi az esély a természetes fogamzásra. Ez a nagy helyzet, el kell fogadni...

A műtéttel kapcsolatban, tényleg megéri, ha ezzel növelhetitek az esélyeteket, vágj bele, te már legalább tudod mire számíts, azt írtad, volt ilyened, bár más okból. Nem is olyan gáz, nekem már szinte nem is látszik, és nem is fáj. Egy napig voltam kórházban, utána meg 2 hétig táppénzen. Igazából egy jó 1,5 hét a lábadozás, szerintem nem túl nagy áldozat a cél érdekében.

2008. dec. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöma válaszod,nagyon kedves vagy!Azt hiszem,belevágok,már nem riaszt annyira a dolog:)Sok sikert kivánok az inszemhez,biztos sikerülni fog,majd nagyon drukkolok:)Kellemes ünnepeket neked,és mindenkinek babaáldást kivánok...:)
2008. dec. 9. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!