Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik hogy így estem teherbe...

Létezik hogy így estem teherbe? Egyáltalán fordult már elő ez bárkivel is?

Figyelt kérdés
Peteérés környékén(ciklus 8.napján) odafolyt a sperma, és ahogy letöröltük kicsit be is kerülhetett, de persze nem mélyre. Nos nekem rá 10-12napra megfájdultak a mellbimbóim, és elkezdtek fájni a ciciim. Előtte is fájtak mikor a peteérés körül voltam, de nem ennyire. Ma hánytam is. Legutóbb akkor volt ilyen hányásos emlékem mikor lett egy pozi tesztem.. De hihetetlennek tartom, hogy így essek teherbe. Mit gondoltok? 8án kéne megjönnie, de mivel hamarabb volt a pé így ha terhes vagyok addigra már 5hetes leszek..
2011. okt. 3. 23:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Elvileg megtörténhet.
2011. okt. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

hát figyu...ha már volt eleve pozi teszted mért nem védekeztél?


ha nem konkrétan a hüvelybe történt az ejakuláció nagyon kicsi esélye van h terhes leszel,a tünetek sztem idegi alapon vannak túlparázod a dolgot...



vegyél tesztet majd menj nőgyógyászhoz...

2011. okt. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az a pozi tesztem is úgy lett, hogy nem ment el bennem, sőt utána se ment el, szóval előváladéktól. Azt hogy hányok kicsit nehéz beképzelni :) Meg én csak kérdést tettem fel, mert kiváncsi vagyok.
2011. okt. 4. 00:31
 4/10 anonim ***** válasza:

előző vok


1ik barátnőm(csak barát) is "beképzelte a dolgokat"


a stressztől késett 2 hetet a menstruációja majd jöttek a tipikus tünetek,teszt,nőgyógy,majd mikor rendeződött a dolog akkor a szervezetben is rendeződött...ha meg már tényleg jártál így akkor nagyon felelőtlen vagy...1 tablettát nem tartana sokból bekapni minden nap még ha nem is olcsó mind1ik) vagy óvszert húzni még ha kényelmetlen is...


25/f

2011. okt. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%

Létezhet, de kicsi az esélye. Tesztelj szerintem!


Kedves utolsó válaszoló: Egyrészt nem kioktatásodra volt kiváncsi a kérdező, hanem arra, hogy létezik-e, hogy így essen teherbe, másrészt van, aki nem szedhet gyógyszert és esetleg allergiás az óvszerre (pl. én is), nos ilyenkor nincs túl sok választás a védekezésre, max spirál... Amúgy meg honnan tudod, hogy esetleg nem-e örül neki, hogy lehet, hogy babája lesz????

2011. okt. 4. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha a pozi tesztnél is csak előváladék volt, akkor te egy olyan típusú nő lehetsz, akinek ha megfogják a kezét akkor is teherbe esik. Ennek kicsi az esélye, de simán lehetsz terhes. Ha biztosan 8-án volt ovud, akkor akár tesztelhetsz is már kimutatná szerintem.

Ha nem kívánatos a baba és tényleg ilyen a szervezeted, akkor kicsit hatékonyabban védekezzetek, mert sajnos később visszanyalhat a fagyi, ha mondjuk abortusz lesz a vége, attól később meddő is lehetsz :(

Ha nem erről van szó, akkor ne haragudj!

2011. okt. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Atroposz ***** válasza:
100%
Tesztelj, hihetetlen egy történet de miért ne?Szedjél inkább gyógyszert.
2011. okt. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Gyógyszert nem szedhetek, gumit meg mindig használunk, ahhoz hogy a fenekemen menjen el csak nem húzunk tán gumit.

És ez az egész hirtelen jött, nem tudtam hogy ott akar elmenni, mikor meg már megtörtént mit csináljak?!

A másik meg az, hogy nem vetetném el, mert örülnék neki.

És az előzőt se vetettem el, magától ment el mikor 5hetes voltam.


És nem képzelgetek tüneteket, mert annyira nem forgok a dolgon. Meg amiket észlelek azokat nem lehet beképzelni.

Pl. azt sem hogy a puha kicsi ciciből kemény lett, és kb félszer nagyobb. Ez lehet mensis tünet, csak nekem szokott ez lenni, függetlenül ettől lehet most ez a mensihez tartozik.

2011. okt. 4. 08:42
 9/10 anonim ***** válasza:
Az óvszerallergiásoknak létezik latex mentes óvszer, igaz, elég húzós az ára.
2011. okt. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igaz egy szóval nem írtam hogy allergiás lennék rá.. vagy az előző kommentre írtad? De jó lenne ha valaki tapasztalatokat is írna nekem, fogalmam sincs mitől nőhetett ilyen sokat a mellem.
2011. okt. 4. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!