Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valóban igaz, hogy ha rástress...

Valóban igaz, hogy ha rástresszelsz a babatémára nem fog összejönni?

Figyelt kérdés

Kérlek nyugtassatok meg, hogy van olyan aki 1000 %-osan ezen pörög és sikerült neki!


Nem pörgök rá nagyon, egyedül ovu idején pár nap vagyok izgatott, hogy sikerült e, aztan a nemvárt napján vagyok izgatott. De már ettől is félek, hogy ez is rápörgés...

Segítsetek!!!



2020. dec. 11. 16:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem.
2020. dec. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Persze, hogy sokaknak így is összejön, emiatt nem kell aggódnod. :)

Viszont felesleges túlzottan rástresszelni, csak a saját idegeid csinálod ki vele. Bár a leírásodból úgy tűnik, hogy nem viszed túlzásba a teherbeesésen való stresszelést csak a sztesszelésen való stresszelést. :D

Meg amúgy lehet itt ilyen történeket olvasni, hogy valaki éveket végigstresszelt, aztán feladta, ettől elmúlt a stressz és úgy már teherbe tudott esni.

2020. dec. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Ez még szerintem belefér.

Én próbáltam magammal elhitetni, hogy nem görgölök rá, de a fenét nem, tudtam magamról, hogy túltolom, és már beképzeltem mindent, hogy tuti nincs peteérésem meg egyéb nőgyógyászati bajaim lehetnek. Elmentem nőgyógyászhoz meg endokrinológushoz, mindkettő azt mondta, minden rendben. Én pedig próbáltam elengedni a dolgot.(egy év után) Következő hónapban teherbe estem.

2020. dec. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem törvényszerű.
2020. dec. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Én nem stresszeltem rá egyáltalán, nagyon lazán indultam neki. Olyan 4-5 hónap sikertelenség után már kezdtem bosszankodni, de még mindig nem mondanám stresszelésnek a dolgot. A 7. sikertelen hónapban már rástresszeltem, akkor el is mentem dokihoz, hogy akkor nézzünk utána a dolgoknak. Abszolút haláli stresszben már, azon gondolkodva, hogy mi van, ha esetleg valami ritka genetikai rendellenesség miatt igazából nem is vagyok valódi nő (:D :D :D) a hormonpanel eredményére várva a 9. hónapban jött össze. Ilyen is van :D
2020. dec. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%

Saját tapasztalat: első gyerek rástresszelés nélkül második hónapra fogant, második gyerek a nagyon akarós rápörgéssel a 10.hónapra.

Szerintem ettől függetlenül a folyamat maga eléggé zárt rendszerű, nem nagyon lehet befolyásolni maximum hormonálisan. Gondolj bele, hány erőszakos együttlétből született már gyerek. Pedig ott aztán tuti nem akarták a nők a fogantatást.. :( Ha érzelmekkel befolyásolni lehetne az egészet, akkor elég sok probléma lenne ilyen téren úgy gondolom. Aztán lehet van kutatás, ami bebizonyítja, hogy az érzelmek befolyásolhatják - így az akarás is.

2020. dec. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem feltetlenul.
2020. dec. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
az elején még nagyon kevesen stresszelnek rá, aztán az első fél év után már váltakoznak a stresszelések meg a teljes elengedések..nem ezen múlik...
2020. dec. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%
1 vetèlès utàn ezen pörögtem èjjel-nappal ès első hònapban terhes lettem.
2020. dec. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az én babám is elment. Azért is gondolom, hogy túl sokat gondolok erre. Ha értitek. Nagyon szeretnénk.
2020. dec. 12. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!