Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kesik a menstruaciom lehetek...

Kesik a menstruaciom lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!, :)

A parommal kisbaba projekten vagyunk 2 napja kesik( nemszokott kesni) eros szurkalast ereztem egyszer a mehemnel de semmi mast a tunetek megegyeznek a menstruacio tuneteivel nem mertem tesztelni nemszeretnek csalodni lehetek terhes?



#menstruáció késés #Alhasi szurkalas
2020. dec. 13. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
28%

Ennyi idő alatt még nem észlelhető.

Várd meg a következő ciklust.

Lazíts, nem szabad görcsölni, mert pszichésen

is megtévesztheted önmagad.

Mindennek eljön az ideje.

2020. dec. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem attól leszel terhes v nem terhes, mert tesztet csinálsz. Mi éveket vártunk az első babára, tudom, milyen ez, de azért a logikád ne veszítsd el. 😊
2020. dec. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

Ha napi 10 kérdést írsz ki erről, akkor se fogunk tudni egyértelmű igen/nem választ adni.

Értem én a pszichológiáját a tesztelés halogatásának (én is inkább ilyen típus vagyok, mint a 2 héten keresztül naponta háromszor tesztelő fajta), de próbáld meg belátni, hogy már baromira nem racionális amit csinálsz. Tesztelj holnap.

2020. dec. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
🤦‍♀️🤦‍♀️😅😅
2020. dec. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom! Pozitiv lett
2020. dec. 14. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!