Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az együtt lét utáni hányadik...

Az együtt lét utáni hányadik napon jelentkezhet ilyen tünet?

Figyelt kérdés

Közbe érzem, hogy beszurkál az alhasam bal oldalánál, sok helyen olvastam, hogy ilyen szurkálas/görcs lehet a tergesség legelső jele, de még csak 1 nap telt el az együttlét óta nagyon korainak tartanám. Akinél jelentkezett ilyen tünet nennyi idő után? Lehet terhesség miatt vagy csak én gondolom/pörgöm túl? 😅

Kinél mi volt az első jel és mikor?


2020. dec. 14. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Te pörgöd túl. Első jel a menstruáció kimaradása.
2020. dec. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Ugyan olyan görcs volt nemvárt előtt 2 nappal, mint mensi előtt. Ha nem lett volna egy pozitív teszt a kezembe, akkor tuti azt hittem volna hogy megjön. :)
2020. dec. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Szex utan 1 nappal szerinted te mar erzed a terhesseget?Ugye most csak viccelsz?
2020. dec. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

1 nappal együttlét után?!? 🤦‍♀️🤦‍♀️

Ha meg is termékenyülsz 7-10 nap mire beágyazódik, onnan kezd termelődni a hcg hormon, de még alacsony ahhoz, hogy tüneted legyen akkor is, még a terhességi teszt sem mutatja ki, majd kb. 12-14 nappal utána, (ami pont a mensi ideje) mutatja ki a teszt, azért első tünet a menzesz kimaradás. Minden más tünet utána jelentkezik, addig nem.

2020. dec. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Látom kimaradt a 8.-os biológia
2020. dec. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez biztos nem annak a jele, de nagyon fura most nekem amúgy. Szoptatok, még nem is menstruáltam. 3 napja kezdtünk el próbálkozni, azóta folyamatosan erősödő görcsölésem van... vagy elkaptuk az első ovulációt, vagy spontán peteérésem volt... de tök erősen érzem. A derekam is fáj.
2020. dec. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%
Én éreztem ezt a szurkálást párszor, sejtettem is hogy lehet sikerült. De az nem várt előtt pár nappal volt. Majd elkezdőtek a rosszullétek és nem várt napján teszteltem egy pozitívat
2020. dec. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!