Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jelentkezhetnek terhességre...

Jelentkezhetnek terhességre utaló tünetek az együtt lét után két héten belül?

Figyelt kérdés
Két hete volt hogy Utoljára együtt voltunk, (sajna). Nem védekeztünk, ő azt mondta hogy idejében kivette, de nem tudom valahogy az utóbbi időben furcsán érzem magam, nem szédülök se semmi hányinger 🤢, de valahogy mostanában nagyon fáradékony vagyok egyfolytában aludnék, és és annyira az ételek fogyasztása sem megy már mint mindig valami más t ennék.... Na jó talán egy pici hányinger van.. Szerintetek ha tesztet csinálnek az már kimutatna, jövő hónap elején kell hogy legyen a menstruációm, de az az igazság hogy nem oszt nem szoroz hogy megjön - e, vagy sem, mert nekem rendszertelen.... Tudnátok nekem segíteni? ... Köszi előre is.

#terhesség #kisbaba #Menstruációs késés.
2017. dec. 26. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
Vannak nagyon érzékenyebb tesztek amik elvileg kimutat kéthetes terhességet de mivel a megtermékenyüléstől a beágyazodásig napok is eltelhetnek, ezért nem két hete lennél terhes hanem kevesebb. A tünetek kb a 6 hetes kortól lehetnek. Teszteléssel várj még mert még biztos nem mutatná ki.
2017. dec. 27. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen....
2017. dec. 27. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!