Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik vitamin lehet jó baba...

Melyik vitamin lehet jó baba tervezésnél?

Figyelt kérdés
Sajnos nem reg volt egy vetelesem, a doki szerint minden rendben lehet lassacskan próbálkozni ujra. C,d,mg-t szedek. Tudom a folat az fontos, de milyen termeket ajánlatok?( gal, femibion, stb.) elso babaval myo-inositolt kellett szednem folsavval de felek h bele zavarna a ciklusomba.

2020. dec. 15. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Én ladeevit terhesvitamint szedtem, mio inozitolt ittam. Nem zavart bele a ciklusomba.

Neked igen?

2020. dec. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Én a fiamnál annó 2féle terhesvitamint is próbáltam, míg próbálkoztunk. Az egyiktöl mindig fájt a fejem, a másiktól pedig rengeteget híztam... a doki is csodálkozott, nagyon ritka az ilyen.


Most babát terveztünk, nem szedtem előre vitamint, vetélés lett a vége. 2.hónapja, hogy próbálkozunk, én folsavat szedek meg d vitamint csak, doki javaslatára. Semmi bajom. A baba meg ki tudja mikor jón így is 🤷‍♀️

2020. dec. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Én femibion 0-t szedtem.
2020. dec. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1-es válaszoló, csak olvastam h a rendezett ciklust ki tudja tolni a mio inozitol, én anno kb 1honapig se szedtem IR gyanú miatt es terhes lettem (csak utana tudtam meg h termékenységben is segít.)utana nem szedtem mert jott a hanyos idoszak es nem birtam elviselni.


2-es válaszoló, sajnalom h veteles lett belole:( En sem szedtem vitamint es nalunk is elment a baba kb. 6.héten, ezert is szeretnek most valami vitamint szedni.



3-as válaszoló, koszi a tippet!

2020. dec. 16. 13:53
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A folsav nem segít magában a fogantatásban, azért adják, mert pár nagyon korai magzatfejlődési rendellenességet segít megelőzni. Dm-ben van folsav és pár B-vitamin együtt [link] Már ez is jó önmagában, de lehet kapni 3 mg-os folsavat, ha tutira akarsz menni. A betegtájékoztatója napi 1-2 tablettát ajánl az említett rendellenességek kivédésére. A folátok drágábbak és kisebb adagokat lehet kapni, de ha nem bontod a folsavat (én igen), akkor persze az kell.
2020. dec. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

En is ezt a dm-es b vitaminost szedem.

2es voltam.

2020. dec. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi, megneztem ezt a Dm-es vitamint eleg kedvező az ára, de sajnos nem tudom h tudom-e bontani a folsavat.. gondolom ez csak vervetelbol derülne ki.
2020. dec. 17. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!