Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hallottatok olyanról a _közvet...

Hallottatok olyanról a _közvetlen_ környezetetekben, hogy valaki óvszer mellett esett teherbe?

Figyelt kérdés

Nem tudom elképzelni, hogy hogyan lehetséges.


Nos az a helyzet, hogy még csak egy hete próbálkozunk a második babával, ami annyit jelent, hogy nem használunk már óvszert. Tehát nyilván ettől még nem lehetnek tüneteim.

Viszont mégis vannak tüneteim, hasfeszülés, görcsölés, egy ideje a szoptatás is fáj, gyengébb vagyok, most is émelygek és szúr a petefészkem. Én nem hiszek abban, hogy az óvszer teljesen szabályos használata mellett esély legyen a terhességre, de mégis ott motoszkál a fejemben. Erre nem fogok ellőni egy tesztet, majd két hét múlva. (még nem menstruáltam szülés óta)

De ezek a tünetek már vagy három hete vannak. 🤔


Valaki hallott olyanról, hogy az óvszer _teljesen szabályos_ használata mellett teherbe esett ismerőse?


2020. dec. 17. 21:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én tudok ilyenről, egyről. Minimális az esélye, de van rá példa. (Nem annyi, amennyien itt előadják, de van.)
2020. dec. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Baratnomek elso gyereke, de ok eszrevettek, hogy kiszakadt.
2020. dec. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát jól látom, hogy nincs túl sok élő példa... :D
2020. dec. 17. 22:10
 4/12 anonim ***** válasza:
Ismerős lovagolt, gumi lecsùszott, ő visszahùzta ès folytatta. Na vajon ki lett terhes...?
2020. dec. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

19 ev gumizas alatt csak akkor estem teherbe, amikor nem hasznaltuk (celiranyosan).

Volt h lecsuszott de akkor esemeny utani. Szerintem 100% biztonsagos.

2020. dec. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
Igen,hugom óvszer mellett esett teherbe. Másod unokatestvérem szinten,par honap különbséggel
2020. dec. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem hallottam. Én is 14 évig védekeztem óvszerrel és csak akkor lettem terhes amikor terveztük. Egyszer szakadt ki de akkor vettem be esemény utánit a biztonság kedvéért.
2020. dec. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
5-os, baratnom vett be esemeny utanit is... 2-es voltam.
2020. dec. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Csak megcsináltam a tesztet, ezt nem hiszem el, pozitív lett. Hogy a francba? 😁😁😁😁😁😁😁 Mikrorepedés a gumin vagy mi 😁😁😁
2020. dec. 18. 15:38
 10/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok kérdező 😊 látom annyira azért nem bánod 😁 7. voltam
2020. dec. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!