Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ez akár terhesség enyhe...

Lehet ez akár terhesség enyhe menstruáció mellett?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy volt e már így valaki, és baba lett:

Szép nagy érett tüszőm volt, kaptam rá ovitrelle repesztőt, szept. 24-re nem vártam, 22.én a párommal este együtt voltunk, és azonnal ahogy kimentem wc-re rózsaszín folyás jött, majd másnapra már véreztem de nem a megszokott módon, és mennyiségben. 2 napig mondható hogy vérzés volt utána barnázás még 2 napig. (6 napos erős menstruációim szoktak lenni) még mondtam is a páromnak, hogy lehet megsértett valamit vagy nemtudom mert fájt is utána...

Tesztet egyébként csináltam előtte való nap (szóval kb 20. vagy 21. nem emlékszem) xepil tesztcsíkot, amin a barátnőmmel mindketten láttunk valamkt exxxxtra halványan, de aztán úgy voltam vele az xepil sokszor száradási csíkos maradt nekem, nem is foglalkoztam vele mert "megjött" amúgy is....ami nagyon furcsa nekem, hogy menzesz előtt (ahogy kiment az injekció hatása) nagyon fájtak a melleim és felduzzadtak, meg a petefésztem körül is nagyon szurkált, fájt a hasam. Ez mondjuk mindig van menzesz előtt, de most ahogy megjött nem múltak el azóta sem, csak a melleim álltak vissza alap helyzetbe de azóta is bizseregnek és fájnak...még sosem tapasztaltam ilyet, ezért arra gondoltam hátha mégiscsak van baba, és csak az együttlét miatt véreztem?!



2020. nov. 1. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha terhes vagy, azt a legtöbb teszt teljesen egyértelműen kimutatja. Ha csak halvány, meg belelatjatok, stb, az nem terhesség. Minden más tünet bármi tünete lehet, a terhességé is, de egyértelmű információt az esedékes menstruációkor elvégzett teszt adja vagy az orvos, ha a tesztnek nem hiszel.
2020. nov. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kedden megyek orvoshoz, általános vizitre (megnézi van e peteérés, stb) azért is nem csináltam újabb tesztet addig. Igen, ez így van, kimutatja ilyenkor már, de nekem első terhességet az xepil csak 5! nap késéssel mutatott ki jól láthatóan, míg a többi már rég + volt. Addig negatívat mutatott, ezért is kezdtem gyanakodni. Barátnőmnek 10 hetes terhesen az xepil negatív volt. Lehet csak túl sok a véletlen egybeesés, kíváncsi leszek nagyon, de azért érdekelt, hogy van e egyáltalán esély :)
2020. nov. 1. 17:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi a fenéért gondoltok itt újabban terhességre, ha megjön? Megjött, el kell engedni és "újra próbálni".
2020. nov. 2. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mert rendeteg ismerősömnek megjött az első, vagy az első pár hónalban rendesen. Anyukám testvérének pl végig megjött,mégis terhes volt, már 14 éves a lánya! ;)
2020. nov. 2. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!