Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai terhességem lehet?

Korai terhességem lehet?

Figyelt kérdés

3nap mulva kell megjönnie a mensimnek

De ma vizeletnél vérpöttyött töröltem utána barnás folyást is

Csináltam egy tesztet most délután

2csíkott mutatott rá 3percre eltünt a másik csík

A mellem nagyon feszül érzékeny és elsőtétedett nagyon fehér bőrű vagyok így észre vehető

Nagyon sokat kell pisilnem

És néha szúró érzést is érzek a hasamba nagyon alul


Nőgyogyásznál voltam de semmit nem mondott sajnos vizsgálatot se csinált csak időpontot adott jövőre


2020. dec. 18. 14:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia, kérj nyugodtan egy vérvétel a háziorvosodtól, ott majd minden kiderül.

Saját tapasztalatból írom neked, hogy az a biztos, hogy amit a vérvétel eredménye mutat.

2020. dec. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszod :)
2020. dec. 18. 14:19
 3/10 anonim ***** válasza:
Szívesen :)
2020. dec. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha eltűnik a második csík, akkor ott sem volt. Egy pozitív teszt 15 év múlva is pohitív.
2020. dec. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkepp csinalj beta hcg tesztet a vérböl. Ha terhes vagy es verzel vagy barnazol az nem mindig jo, sajnos tapasztalatbol mondom. Ezert inkabb menj be az ügyeletre hatha adnak progeszteron potlast. Nyugodj meg igyal sok folyadekot es pihenj amennyit csak tudsz. Remelem baba van a dologban es minden rendben lesz
2020. dec. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem jön meg a mensid, csinálj egy tesztet pár nappal a nem várt után, akkor már tuti mutatja, ha terhes vagy. Így nem kell a dokiig se várni, persze a vizsgálat fog csak biztosat mondani.

Drukkolok, majd írj!

2020. dec. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! nekem az első jele menszesz elött az állandó pisilés volt. :) Már 10 hetes vagyok, de még a mai napig pozitivak a tesztek, nem múlt el egyik csík sem. :S Nekem az első elmaradó nap már nagyon erős pozitív volt. A mellem csak 6 hetesen kezdett el iszonyatosan fájni. :) A vérzés ilyenkor már nem a legjobb, a beágyazódási már kellett volna hogy vérezzen szerintem.
2020. dec. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tok felesleges cseszekedni vervetellel mar meg hasonlok igy hogy itt vannak az unnepek. Hetfon kedden kene neki megjonnie, ha mar ma is latott ket csikot akkor ha kedden tesztel 1000% hogy barmilyen teszt kimutatja a terhesseget.
2020. dec. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat várok még ha elmarad a mensim csinálok egy újabb tesztet
2020. dec. 18. 15:28
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A teszted negatív, a pozitív teszt az látszik évek múlva is. 3 perc után kell megnézni, előtte amit csíknak vélsz az az amikor felfut a vizelet és sok teszten látszik a reagens helye. Az aztán szépen kifehéredik. Vagy pozitív esetén színes csíkká válik. Sokan nézik percekig a tesztet akkor van ez, hogy pozi volt majd eltűnt. A papírra rá is van írva, hogy 3 vagy 5 perc (attól függ melyikteszt) után kell leolvasni az eredményt.
2020. dec. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!