Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fehér csík a teszten? Negatív...

Fehér csík a teszten? Negatív vagy rossz teszt?

Figyelt kérdés
Ma reggel teszteltem Corax be sure- al. A T- nél, ahogy ment fel a vizelet rózsaszín lett(ahogy kell, ha pozit vár az ember) majd egyszerűen kifehéredett. A Control csík meg van, a háttér halvány rózsaszín, rajta ezzel a fehér csíkkal... Ugyanez már megtörtént egy hete kb, csak X- epillel. Rendeltetés szerűen használtam őket, a leírás szerint. Az első X- epil (mert ugye 2 van egy dobozban) egyértelmű negatív lett(3hete kb), mindenféle fehér csíkozódás nélkül, a második viszont ugyanazt eljátszotta, mint ma a Corax. A fehér csíkok nem kontúrosak, csak fehérek. Olyan, mintha "leradírozták" volna a színt. :)
2011. ápr. 9. 06:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet mid a két teszt rossz.

Biztos annyira szeretnél csíkot képzelni, hogy bele látod a fehér csíkot, de negatív sajnos. Vagy többet vársz, mint az utasítás írja és akkor már tényleg lehet rajta mindenféle csík, de az már értékelhetetlen.

Én is ezt csináltam, annyira szerettem volna babát, de mikor abbahagytam a tesztelgetést, akkor egyszer csak sikerült, (1,5 év után, addigra kezdtem bekattanni már a hőmérőzéstől meg a tesztelgetéstől stb., ezért is adtam fel) és nem is akartam elhinni!

Szóval szerintem te is tarts egy kis szünetet.

Ha valamiért késik, azt ki kell vizsgáltatni (hormonok, nincs-e ciszta stb.)

2011. ápr. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Bár a fehér csík ugyanúgy ott van. :)Nem kell fény alá, fölé és mellé tartani. Az egyik X-epilnek, amúgy "lógott a bele". :)) Ezalatt azt értem, hogy kilógott valami papír, a belemártós részből. Azért megcsináltam, hogy hátha... Nem vagyok képzelődős típus. Ha negatív azt látom, és elfogadom, mint írtam is, hogy az első egyértelmű negatív lett.
2011. ápr. 9. 08:08
 3/5 A kérdező kommentje:
Dokinál voltam. Nincs cisztám. A tavaszi ciklusom elég "izé" szokott lenni. Ilyenkor egy hónap mindig kimarad. Nincs pajzsmirigy problémám se. Hál' Istennek! :)
2011. ápr. 9. 08:10
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem terhes vagy csak kevés még a HCG-d :)

tesztelj egy másik fajtával!ÍRJ MAJD!!!


2 kisfiú anyuja

2011. ápr. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az sajnos negatív, nekem is ilyen volt a coraxnál , sajnos mindig.A terhesvonal helye proteinnel van kezelve, ezért szineződik el, a hcg hatására. Szóval ez nega sajnos.
2011. ápr. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!