Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Masodynon cseppel kapcsolatos...

Masodynon cseppel kapcsolatos tapasztalatok érdekelnének?

Figyelt kérdés

Szedem a cseppet 2 hónapja. Pco-s vagyok a nőgyógyász javasolta. A ciklusom borzasztó rendszertelen ma is a 75 napon járok. Kb 4-5 napja barnázgatok, de nagyon-nagyon kicsit.Szinte a tisztasági se lesz olyan, csak akkor látszik mikor pisi után megtörlöm magam.

Kb olyan 17 napja pozitív volt az ovutesztem is, és az első barnázós napon azt hittem megjön. De nem. Orvosnál voltam kedden. 10mm volt a nyálkahártyám, cisztám nincs.

Azt mondta akár terhes is lehetek tesztelejek. Természetesen nega.

Aki szedte hosszabb ideig volt ilyen enyhe barnázgatása?


2010. aug. 13. 08:26
 1/1 anonim ***** válasza:
5 hónapja szedem, igaz tablettában, mert az nekem jobban tetszik. Sokat utazunk és nem volt kedvem az üveggel kínlódni. Még soha nem barnáztam, szintén pcos vagyok. Diétázom és Avandiát szedek mellette.
2010. aug. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!