Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mellfeszülés, megnőtt mellbimb...

Mellfeszülés, megnőtt mellbimbó, derékfájdalom, erős éhségérzet, majd reggeli émelygés lehet terhesség jele? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Fizikailag kivizsgáltak és nincs problémám, mégsem estem sosem teherbe. Most sem valószínű, de rém furán érzem magam. Múlt hónapban a 14.nap körül nem is voltunk együtt, csak a 18 és 19 napokon. Azóta a párom külföldön van, így nem voltunk együtt. Akkor magas volt a hőm és gyakran kellett pisilni, rögtön húgyúti fertőzésre gondoltam és házilag kezeltem magam, gyógynövények stb, de a gyakori vizelési inger eltartott mostanáig, hetekig tartott, pedig gyulladáskor csak pár nap. Ezalatt nagyon megnőtt az étvágyam is, pedig nagyon rossz étvágyú vagyok, de 2,5 hétig szinte zabálhatnékom volt, még híztam is. Megjött a menstruációm rendesen a 28. napra, most a ciklusom 10. napján vagyok, de két nappal ezelőtt, vagyis a 8. naptól kezdődött a rémes derékfájás, megnőtt, feszülő mellek, dagadt mellbimbó, reggeli hányinger. Lehetséges egy korai peteérés? Babában nem is merek reménykedni vagy van ami utalhat arra?

Már nem is próbálkozunk, annyira feladtam, de most a párom is megkérdezte, hogy lehet hogy baba lesz..? Hát az csoda lenne. Nem akarom áltatni magam, ti mit gondoltok?


2010. aug. 13. 09:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha megjött, kicsi az esélye a terhességnek, én mégis tesztelnék, ha nagyon gyanús lenne ( tünetek mind olyanok, de ilyeneket más is okozhat). Végülis pár száz Ft egy teszt, annyit megér a bizonyosság, legalábbis nekem. A másik lehetőség, hogy most lesz ovud, nem is biztos, hogy korábban, előfordul, hogy napokkal előbb jönnek a tünetek. Ovutesztet, hőmérőzést nem próbáltál?
2010. aug. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem hőmérőzöm, ovulációs tesztet sem használok, mert már nem próbálkozunk direktben, csak nem védekezünk. Igen, én is azt gondolom, hogy ez nem terhesség, de semmi bajom, kivéve az émelygés, mellfeszülés, derékfájás, megdagadt mellbimbó és szinte egész nap alszom. Csak ezeket találtam furának.

Nem szokott ilyen tünete lenni a peteérésemnek, de most lehet. Inkább nem tesztelek.. ennyi év egy csík után már rá sem bírok nézni a tesztekre.:( Csak hát a remény hal meg utoljára, így eszünkbe jutott most a baba lehetősége..:)

2010. aug. 13. 13:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Együttérzek veled. DE!!! Szedd össze magad csinálj tesztet. Bármit is mutat legalább tisztán látsz. Ha negatív akkor ezek után ha babát szeretnétek akkor használj ovutesztet legyetek nagyon-nagyon sokat együtt ettől függetlenül, szeressétek egymást. Ha pozitív, akkor boldog babavárást. Írd meg majd mi lett jó?
2010. aug. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi újság, kérdező?
2010. aug. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Még semmi, elmentem vérvételre, hátha valami betegség. Holnap lesz eredmény.
2010. aug. 17. 21:00
 6/6 anonim ***** válasza:
MI LETT? köszi!!!
2013. jan. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!