Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2hete késik melleim duzzadtak...

2hete késik melleim duzzadtak illetve a mellbimbó udvara elég durván megduzzadva, talán még a színe is másabb de csak itt ott sötétebb, terhesség lehet?

Figyelt kérdés
Tüneteket nem tudok megállapítani,néha rosszul vagyok,néha jól.Menstruációs hasfájás még nem jelentkezett.A melleim nagyon fájnak,égnek,minden kb5,6napja.Fehér folyás is van 5napja.Mi a véleményetek?
2010. jan. 29. 11:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

mennyi szokott lenni az átlagos ciklusod és mi volt a leghosszabb eddig?


egyénként lehet terhességi tünet, de 100%-ra senki se tudja mondani. a teszt viszont ilyenkor már egyértelműen mutatja az igent is, a nemet is.

2010. jan. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Mértnem teszteltél még?
2010. jan. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj!
2010. jan. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ahány nő, annyiféle tünet, ezekre nem lehet adni. Ha terhességre gyanakszol, csinálj terhestesztet, erre találták ki.
2010. jan. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Szokott késni is,de ennyire még sosem dagadt fel az udvara.Elég kellemetlen,égető,viszkető érzés,feszül a mellem és nagyon megvan duzzadva.Ez számomra a legzavaróbb!Ilyen még nem volt a havi elött sem.Ezért zavaró.A fehér folyás havi elött szokott jelentkezni?Igaz?
2010. jan. 29. 12:25
 6/20 A kérdező kommentje:

Ma reggel pl visszafeküdtem 20percre mert hírtelen mintha tűzbe borult volna a testen,melegem lett és kellemetlenűl szédültem,de kb 5percig tartott.

Aztán mintha misem történt volna.

2010. jan. 29. 12:28
 7/20 anonim ***** válasza:

ha még nem tapasztaltál ilyet, akkor az valószínűsíti a terhességet. igen szokott lenni előtte fehér folyás. (legalábbis nekem igen)


ennyit tudok mondani.

2010. jan. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Kriszta81 ***** válasza:

Csinálj gyorsan egy tesztet! 2 hetes késésnél már délutáni vizeletből is simán kimutatja!

Drukkolok!

2010. jan. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Szóval a 2hét már nem mondható valami 2napos késésnek...Csak már sokszor "csalódtam" tesztben,aztán tuti most is vészriasztás lesz.Bár most ez a megduzzadt izzé pár napja nem tetszik:)
2010. jan. 29. 12:49
 10/20 anonim ***** válasza:
nem írtad, mennyi volt a max késés. ebből kéne kiindulni szerintem és addig nem gondolkodni semmin, ha az is letelik, akkor pedig tesztelni. de addig is vigyázz magadra, mint egy terhes, pl. ne igyál alkohol, míg ki nem derül, hogy mi a helyzet
2010. jan. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!