Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek volt ehhez hasonló...

Kinek volt ehhez hasonló tünete aki babát szeretett volna?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mivel elérkezettnek láttuk, belevágtunk a kisteso projektbe.

December 5tol 9-ig tartott a mensi, 30-31napos ciklusom van, szinte mindig naprapontos. Mivel tudom mikor volt peteérésem( szurkalas bal oldalt, folyas csak akkor van nekem, az államnál mindig akkor ki jön egy pici pattanás, édességet csak akkor kívánom ) így ki is használtuk. Na már 3.-ik napja enyhén gorcsol a hasam alja, szúr a mellem, picit faradekony lettem, és bal oldalt enyhén beszúrt időközönként de az már elmúlt. Kicsit megijedtem mert a kislanyommal annyi “bajom” volt hogy egy pici vercsepp volt a betéten. Most mintha egy kis rózsaszín foltot fedeztem fel, nem tudoom úgy hova tenni. Kb 15.-tol voltam 20.-ik termékeny, mi már 15.-e előtt is voltunk együtt, közben is, és utána is. Reménykedünk hogy esetleg beágyazodast erezhettem, de nem tudom, előtte sose volt ilyen. Esetleg valaki élt át ilyesmit, és baba lett?



2020. dec. 27. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi 2-3 naponta voltunk együtt egész ciklus alatt. Peteérést én nem tudom napra pontosan.

Nekem ugyan ezek a tüneteim voltak, mint neked, ma jött meg, 1 nap késéssel.

2020. dec. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sajnálom hogy neked megjött!

Remenykedek, hogy nekem, de fel vagyok mindenre készülve. Csak kicsit fura ez az egész de majd január elején meg tudjuk mi lesz!🙂

2020. dec. 27. 18:39
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem nem*
2020. dec. 27. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!