Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Amennyiben többször is megjött...

Amennyiben többször is megjött a menstruációm, biztos, hogy nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
Időben jött meg mindegyik alkalommal, viszont elég gyengék voltak, ileltve olvastam, hogy valakiknél van intermittent bleeding terhesség közben is, amit össze lehet keverni a menstruációval.

2020. dec. 29. 21:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

És ha csinálnál egy tesztet?

Többet érne, mintha itt kapsz 15db "biztos, hogy nem" és 5db "végül is nem kizárt" választ.

2020. dec. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csináltam már 3 X-Epil terhességi gyorstesztet, mind negatív lett, csak félek a hibás eredménytől.
2020. dec. 29. 22:20
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A terhességi tesztek nagyon megbízhatóak.
2020. dec. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos és normális hangvételű válaszokat.

#4-es: legnagyobb félelmem, hogy valaha terhes leszek, sose szeretnék se teherbe esni, se szülni, így nagyon megrémitett, amikor egyszer egy kisebb "baleset" volt együttlét után. Mielőtt valakinek neki esünk, bele kell gondolni, az illető milyen cipőben jár és milyen a lelliállapota.

2020. dec. 29. 22:56
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben gyakorlatilag kizárt. Nem olyan gyakori azért a menstruáció terhesség alatt. A gyenge vérzés adhat ugyan okot gyanakvásra, de neked többször is megjött, teszteltél is, szóval nem. A terhességi tesztek meg tényleg megbízhatóak (ha nem túl korán használod). Több hónap elteltével meg szinte mindenkinek vannak már tünetei (jó, aki ráparázik, vagy a másik oldal, aki nagyon szeretné, beképzelhet tüneteket úgy, hogy nincs semmi).
2020. dec. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. dec. 30. 11:06
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha terhesség alatt van vérzés attól a teszt még pozitív lesz. Tehát 100% hogy nem vagy terhes nyugodj meg. Ja és ha valakinek van is vérzése terhesen annak általában nem tart 4 hónapig..
2020. dec. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Most megnyugodtam.
2020. dec. 30. 11:55
 9/11 anonim ***** válasza:
Én véreztem, de a teszt ugyanúgy pozitív volt (sajnos nem maradt). Tehát a teszt mutatná akkor is, biztosan nem vagy terhes.
2020. dec. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves szavakat, már teljesen megnyugodtam, most is elsején meg is jött napra pontosan.

#9-es: Nagyon sajnálom, erőt és jó egészséget kívánok!

2021. jan. 4. 11:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!