Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hormonkezelésnek lehetnek...

Hormonkezelésnek lehetnek ilyen mellékhatásai? 😃

Figyelt kérdés
Nem lehet babám, mert leallt a peteérésem. 100 vizsgálat, vérvételt követően kiderült, hogy lehet babám csak hormonkezelest kell kapjak. Elég sok hormon gyógyszert kell beszedjek most pl nagyobb dózisú progeszteront. A nagy dózisú progeszteron okozhat olyant, hogy egész éjszaka álmomban orgazmus közeli állapotban vagyok? De nem sikerül elmenjek csak majdnem. A végén már a párommal szeretkeztem álmomban és tényleg csak egy hajszál választott el. És tiszta nedvesen keltem fel. Meg a melleim is érzékenyek.
2020. dec. 31. 12:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Őszintèn?🤔gőzöm sincs , de 13 hetig kaptam progeszteron pótlástes minden és minden àlmomban olyan orgazmusaim voltak amilyenek soha😂. Hogy volt e köze hozzá nem tudom de mindenesetre nem felejtem el.🤷‍♀️🙂
2020. dec. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!