Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy a termékeny...

Lehetséges, hogy a termékeny nyák és az ovuláció nem egyszerre történik?

Figyelt kérdés

2 napja nem tapasztalom a termékeny nyákot. Viszont a hőgörbém alapján eddig nem volt ovulációm. Lehetséges még, hogy később lesz ovuláció vagy ebben a napban már nincs peteérésem?

Ha mégis lenne, akkor lehetséges a teherbeesés vagy termékeny nyák hiányában már nem?



2020. dec. 31. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Követem . Hasonló van velem is ebben a hónapban
2020. dec. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ovuláció teszttel tudható biztosra, hogy mikor van ovuláció.
2020. dec. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehetséges.

Nekem 2-3 nappal később volt. Novemberben voltam peteérés figyelésen, szóval 100%ra tudom mikor repedt meg és 2-3 nappal később jött a termékeny nyák, a hónapba is ugyanez volt, pozitív ovulációs teszt után 2-3 nappal jött a nyák.

2020. dec. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amikor a babánk fogant, tutira csütörtökön volt ovulaciom (egész nap fájt az alhadam eddig sosem érzett midőn, clostilbegytet szedtem abban a hónapban), termékeny nyákom hétfő - kedd napokon volt.
2020. dec. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom számít e, nekem évek óta nincs semmi nyák, és van 22 hós fiam és 6 hetes vagyok, csak lh teszt miatt tudom mikor van ovum.
2021. jan. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!