Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor a legjobb a clexane-t...

Mikor a legjobb a clexane-t szúrni?

Figyelt kérdés
Ma kezdem, senki nem mutatta csak az orvos magyarázta el! És csöppet félek 😱 sose szúrtam magam! El lehet rontani a beadását? És mikor érdemes reggel vagy este? Azt tudom, hogy minden nap ugyan abban az időben kell beadni és hasba.
2021. jan. 1. 14:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Én mindig a vállamba adtam este
2021. jan. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én minden este fürdés után adtam be.

Amire figyelj, hogy 1. ha nagyon, NAGYON erősen összecsíped a bőrt, ahova beadod, akkor alig fáj.

2. nem kell előtte "kispriccelni" belőle egy kicsit, vagy a levegőt kinyomni vagy semmi hasonlót - úgy ahogy van a csomagolásban, egy az egyben mehet be a pocakba. Nővérem anesztes főorvos, így tanította nekem.

2021. jan. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem reggelt mondott a doki és bárhova lehet. Kb a 27. hétig szúrtak hasba, utána már a combomba. Illetve még annyi jó tanács, hogy csak határozottan, túl vagy rajta és kész. Nekem kb 1 hétnél volt egy holtpontom, iszonyúan fájt, de igazából csak pszichés dolog volt. Határozottan és kész.
2021. jan. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊 Kedves Második válaszoló! Ez fáj??Nagyon - nagyon szépen köszönöm a tanácsokat 🙏 és lassan kell a tűt beszúrni mert gondolom a folyadékot lassan kell benyomni.
2021. jan. 1. 15:53
 5/10 A kérdező kommentje:
Kedves harmadik! Köszönöm szépen 😊 Félek tőle, de a babáért mindent 🙏
2021. jan. 1. 15:54
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig este szúrtam és felválva, egyik kar, másik kar, has, egyik comb, másik comb és így haladtam körbe.

Nem kell tőle félni. Ne gondolkozz, csak gyors ess túl rajta.

Ha erősen össze szorítod a bőrt, akkor nem is érzed. Jobb olyan helyre adni ahol van egy kis zsírpárna, nekem a karom izmosabb, ott jobban fájt.

2021. jan. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Amit fontos tudni még, hogy a Clexane és egy esetleges másnapi vérvétel között 12 órának el kell telnie, én emiatt kora este szúrom hasba.
2021. jan. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a gyógyszerész, hogy jobb este szúrni, mivel utána az alvás miatt több órát fekszel. Egyik nap bal oldalra, másik nap jobba adom. Az első pár alkalom kicsit megviselt, de akkor is inkább csak kellemetlen érzés volt, mint nagyon fájt volna. Másfél hónapja szúrom, azóta a napi rutin részévé vált. Én nagyon lassan szúrom be, ritkán kékül a helye, előfordulr már, hogy pici vércsepp kibuggyant, valószínűleg eltalálhattam egy kis eret, de egyébként nem tudod elrontani. Kitartást, ügyesen!
2021. jan. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én császárok után szúrtam. Elsőnél 10,másodiknál 60 most a harmadiknál 30 db kell.

Este adom felváltva combba. Első kettőnél hasba adtam.. Másodiknál a 60db eléggé durván festett a hasam 🤦‍♀️

2021. jan. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! Aranyosak vagytok komolyan 🙏 18.00kor beadtam igaz háromszor szaladtam előtte kezet mosni es három csomag fertőtlenítőt elhasználtam, de sikerült 😀💪 nagyobb volt a félelmem mint maga a szuri! 😊
2021. jan. 1. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!