Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulacios teszt meddig marad...

Ovulacios teszt meddig marad pozitiv ha sikerult a teherbe eses?

Figyelt kérdés
2021. jan. 3. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ, nem minden lh teszt reagál a hcg-re. Nekem volt itthon egy rakásnyi lh tesztem és kíváncsiságból jóstesztelgetésre használtam párat. A nemvárt előtt ugyanolyan volt, mint ovu környékén, a nem várt napján viszont már olyan erős pozitív volt, hogy majd leugrott a csík a lapról. Előtte sose lett pozitív az lh tesztem, mindig csak az erősödés és halványodás alapján tudtam kb. belőni, hogy mikor lehetett ovulációm. Most már a 9. héten járok és még mindig pozitív az lh tesztem a hcg teszttel egyaránt 😊
2021. jan. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Értelmetlen a kérdésed! Peteérés után akár egy nap a megtermékenyülés, és utána még hetek a beágyazódás, tehát lehetetlen biztos terhességet megállapítani. Ha LH teszten 2 csík van önmagában semmit nem jelent, szokás jóstesztként használni, de felesleges.
2021. jan. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kevered a szezont a fazonnal. Eleve a pozitív ovulációs teszt utáni első negatív napon lökődik ki a petesejt, tehát a pozi teszt után lesz negatív. Utána még tizenpárnap, amíg beágyazódik. Ha nem jön meg, akkor pedig terhességi tesztet kell csinálni, nem ovulációs tesztet.
2021. jan. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ovutesztet sokan hasznalnak joslotesztkent arra gondoltam:) nem keverem a kettot
2021. jan. 3. 15:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Alapvetően az lh szint ingadozik egész ciklus alatt.


Nekem mensi előtti napokban volt hómező és pozi közeli is, tehát elég erős két csíkos.


Mikor terhes lettem 4 nappal nem várt előtt a hcg teszt halvány pozi volt és mivel maradt pár lh tesztem megcsináltam azt is lássam mi lesz és erős pozitív lett.trhát a teszt csík erősebb lett sokkal mint a kontroll csík.


Mondjuk nem jósteszteltem, mert azt ugye napokig kell kb 7 nappal ovu után lehet kezdeni. De mivel ingadozik a szintje csak felesleges reményt kelt

Volt aki egy full halványkára is ráizgult, pedig semmit nem jelent.


Sőt sokaknak terhesen nem is lesz pozi. Igazából úgy lehet kondani, ha mensi előtt 1-2 nappal erős pozi az lh teszt akkor szinte biztos, hogy terhesség van. Ha negatív akkor attól még lehet terhesség is.


Szórakozni jó vele, de azért ha az lh pozi akkor már a hcg is így nincs sok értelme :)

2021. jan. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!