Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megérezted már a terhességedet?

Megérezted már a terhességedet?

Figyelt kérdés

Aktus után 6. napon vagyok, nem védekeztünk, viszont nem ment el bennem. Utána megtörölte, és visszatette. Ez kb ovuláció időszakában +- 1-2 nap után történt.


Van köztetek, aki megérezte a terhességet?


Tisztában vagyok vele, hogy tünetek ilyenkor még nincsenek, sőt a beágyazódás is (ha van egyáltalán) kb. most történhet, de 1-2 napja érzem az alhasamat, néha feszül, néha pedig úgy érzem, mintha pici menstruáció előtti (hasonló) minimális "görcsök lennének". Olyan érzés, mintha "történne ott valami". Lehet, hogy teljesen h.lye vagyok, de komolyan érzek valamit. Aztán lehet, hogy csak bebeszéltem az egészet, de nekem ez akkor is furcsa, nem volt ilyen előzőleg, pedig van már egy 3 éves kislányom.


Köztetek van valaki, aki érzett már hasonlót, és baba lett belőle?


máj. 17. 12:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Hajjaj hányszor éreztem 3 év alatt... De csak egyszer lett baba a megérzésből.
máj. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%

Hogyne, aztán végül mégis akkor jött össze, amikor nem éreztem semmi különöset.


Stresszelés meg képzelgés helyett jobb lenne rendesen védekezni.

máj. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

összeszámolni sem tudom, hányszor éreztem meg én is. Sőt, én már mozogni is éreztem pár hónapban :D:D

Ennek ellenére 3x lettem valóban terhes, ebből 2nél semmit nem éreztem az ég világon, a 3.nál is csak a mensi elött 1 héttel való vérfolt a bugyimon volt fura, semmi több.

máj. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kedves második, ki mondta, hogy nem szeretném?
máj. 17. 12:14
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

Persze, minden hónapban. 2x bejött 🤣

Na jó, viccet félretéve, meg. De nem testi tünetekből. Az elsőnél azt is megéreztem, hogy vetélés lesz és sajnos, abban is igazam volt.

A másodiknál viszont úgy tudtam, ovum se volt, mégis teszteltem, mert valahogy azt éreztem, talán mégis. Ott aztán tényleg semmi esély nem volt rá és nem volt semmi "jele", amibe itt kapaszkodni szoktak.

máj. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%

Kedves második, ki mondta, hogy nem szeretném?

Igaz nem a második vagyok.

Te, te írtad, legalábbis többünknek így jött le.


"Aktus után 6. napon vagyok, nem védekeztünk, viszont nem ment el bennem. Utána megtörölte, és visszatette."


Ha én babát akarok, nem veszem ki, hanem bennem megy el, illetve nem törölgetek semmit...

máj. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
Csak én nem értem, hogy ennek mi értelme van? Ha gyereket akartok, akkor minek veszi ki? Ha nem akartok, akkor miért nem védekeztek? 😵‍💫
máj. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
Én éreztem ilyesmit a beagyazodas környékén, hozzáteszem, premens tüneteim pl SOHA nincsenek, mielőtt valaki azzal jönne, hogy azzal is össze lehet keverni. És valahogy már akkor volt egy anyai megérzésem is, hogy "most sikerült" :)
máj. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%

Én mikor próbálkoztunk, sokszor "éreztem", hogy na, most, most sikerült, érzem. Persze egyszer se lett úgy.

Mikor megtudtam hogy nem is lehet babám, akkor érdekes módon elmúltak ezek a megérzések is. Amikor meg sikerült mégis, semmit az égvilágon nem éreztem, tesztet is csak azért csináltam, mert azt hittem valami gond van, amiért késik.

máj. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Érdekes, az ember mit be nem tud magának beszélni... 🫣 kíváncsi leszek, hogy 1 hét múlva mikor meg kellene jönnie, milyet fogok tesztelni ☺️
máj. 17. 15:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!