Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhesség így kizárt dolog?

A terhesség így kizárt dolog?

Figyelt kérdés

A naptáram szerint másnap lett volna az ovuláció mikor védekezés nélkül voltam együtt

Viszont rá 2-3 napra volt nyák


2021. jan. 5. 03:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem védekeztetek, akkor bármikor teherbe eshetsz.

A spermiumok több napig (hivatalosan 48 óráig, de olvasni extrém, 10 napokat is) életképesek maradnak még, így akár egy ovuláció előtti együttlét is sikeres lehet.

2021. jan. 5. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát a kizárttól nagyon messze van...
2021. jan. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Babára váró pároknak pont azt szoktak javasolni, hogy ovuláció előtt 1-2 nappal legyenek együtt. De még akkor is csak valami 25% a teherbeesés esélye, szóval ne ijedj meg.
2021. jan. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 babyboom567 ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem volt nyák nekem abban a hónapban mikor terhes lettem.

Pont jókor voltatok együtt a terhességhez, akik gyereket akarnak pont ilyenkor csinálják.

Az a szomorú az egészben, hogy aki nem akar gyereket, azoknak mindig sikerül ilyenkor.

2021. jan. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szeretnénk babát😊minden vágyunk

Köszönöm a hasznos válaszokat remélem sikerült

2021. jan. 5. 10:55
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
Ha szeretnél babát, azt javaslom, ne naptárban figyeld az ovulációt, hanem megbízhatóbb módszerrel (ovu teszt, hőmérés), mert így csak találgatni tudsz. Drukkolok! 2-es voltam
2021. jan. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!