Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek 2 nap késés után még...

Akinek 2 nap késés után még csak nagyon halvány volt a tesztje (és tutira nem foganhatott később), annak megmaradt a baba?

Figyelt kérdés

A fiammal 2 nap késés után erős pozitív volt. Kb ugyanolyan erős volt mindkét csík és kb fél perc alatt ki is jött a teszten.

Most teszteltem 2 nap késéssel és bár egyértelműen pozitív, de halvány a csík és csak a 3 perc letelte után látszódott.

Később nem foganhatott, 16 napja voltunk együtt utoljára a férjemmel. Nem követtem semmilyen módon a peteérést, így biztos dpo-t nem tudok, csak sejtésem van.

Volt már a fiam előtt kémiai terhességem és vetélésem is, szóval kicsit aggódok, hogy nem jelent jót ilyenkor a nagyon halvány teszt.

Reggeli első pisiből csináltam.


2021. jan. 5. 09:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem 1 hét késésnél sem volt erős pozi, annak ellenére sem, hogy 4 nappal nem várt előtt már halvány pozi volt minden teszt.


Nincs sok jelentősége, hacsak nem extrém halvány folyamatosan. Hacsak a kontroll csíknál halványabb, de egyértelműen szép két csíkos, akkor nincs miért aggódni, illetve hát aggódni mindig lehet hisz akkor lesz biztos, ha meg is születik :D

2021. jan. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos nagyon halvány volt és nem erősödött: [link]

De a következő hónapban összejött ❤️

Drukkolok!

2021. jan. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem 2 nap késésnél olyan halvány volt, hogy csak a férjem látta. Én is azt gondoltam, hogy ez nem normális. Később erősödött valamennyit, de akkor is halvány volt. Viszont mégis normális volt, mert 28 hetes vagyok most.
2021. jan. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja, és nemhogy később, a méretek alapján korábbam fogant 2-3 nappal.
2021. jan. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A teszt fajtája és érzékenysége is befolyásolja az erősséget. Milyen érzékeny a teszt? Azt mondják, hogy mindegy milyen halvány, lényeg, hogy erősödik-e. Tesztelj újra 2 nap múlva, drukkolok.
2021. jan. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Facelle teszt, ha jól emlékszem, 10-es érzékenység. Holnap után megismétlem
2021. jan. 5. 16:05
 7/9 A kérdező kommentje:
Sajnos ma reggel megjött, úgy tűnik, kémiai volt. Nem lepődtem meg túlzottan, valahol nagyobb eséllyel számítottam erre a teszt alapján, mint babára.
2021. jan. 6. 10:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom :( Kitartást.
2021. jan. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. jan. 7. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!