Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklusom ötödik napján vagyok...

Ciklusom ötödik napján vagyok csak menstruáció nincs ?

Figyelt kérdés

Négy nap késés után teszteltem délutáni vizeletből X epil teszttel negatív lett .

Három napja van megjön érzésem a melleim be vannak durranva , bimbóim érzkények . Hasmenésem is van mint ,amikor megvan . Nem görcsnek mondanám amit érzek inkább feszülésnek . Tegnap szúrkálást éreztem jobb petefészkemnél. Járt már így valaki és baba lett ?


2021. jan. 5. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem menstruáltál, akkor nem a ciklusod 5. napján vagy.

Szerintem ha 4 nap késésnél negatív a teszt, akkor nem vagy terhes.

2021. jan. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A ciklust mindig a menstruáció első napjától számoljuk!


Valószínűleg nem vagy terhes, viszont lehetett később ovud, nem mindenkinek van középidőben ovuja, előrébb eshet, vagy akár középidőn túl.

Ha nem jön meg, tesztelj 2-3 nap múlva. Ha még mindig nem, kérj időpontot nőgyógyászatra.

Egyébként az x-epil nem a legjobb szerintem.

2021. jan. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A ciklusod 20-30-akárhanyadik napján vagy. Késhet fogyástól, hízástól, stressztől, betegségtől és akár semmitől is. Valószínűleg nem vagy terhes ennyi késéssel, negatív teszttel.
2021. jan. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!