Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen hosszú lehet a ciklusom?

Milyen hosszú lehet a ciklusom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sajnos eddig nem néztem soha a ciklusomat. Kicsit össze-vissza is van. Pár napja furcsán érzem magam, de nem tudom mikor tesztelhetnék. Pár dátumra emlékszem csak, hogy mikor jött meg.

Kérlek inkább hasznos tanácsot adjatok, nem azt, hogy “honnan tudjam”. Nyilván nem napra pontos választ szeretnék, hanem ti hogy számolnátok,

2019. november 29.

2020. január 29.

2020. március 16.



2020. ápr. 12. 14:02
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ja és decemberben is 27-30 között jött meg
2020. ápr. 12. 14:07
 2/20 anonim ***** válasza:

Vezesd applikáción, az a legegyszerűbb.

Visszamenőleg is felvezetheted ezeket a dátumokat.

2020. ápr. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Próbáltam többet is, de nem számol...
2020. ápr. 12. 14:23
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

En is appot használok

Naptáram a neve,soha nem jelzett tévesen.

2020. ápr. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
74%

Kedves... biztos fiatal lehetsz, de azért illik vezetni egy naptárban, vagy akárhol, hogy mikor jött meg a havid. Ciklushossz a mensid első napjával kezdődik és a következő mensi napjáig tart. Dátumokkal bíbelődni majdnem felesleges. Telefonra tök jó appok vannak. Fentebb említett NAPTÁRAM pofon egyszerűen működik. Előre még jelez is, hogy mikorra várható a mensi. Alapvetően mindenkinek 1-2 nap eltéréssel fix hosszú, akinek meg nagyon változó pl néha 27 napos néha 34 annak lehet hormon gondja.


Nem fogunk tudni segíteni, a leírt dátumok között kimaradt egy egy hónap... hát random felezd meg és akkor kb tudod hány napos lehet a tied. Nem vagyunk gépek, csak te magad tudhatod, neked mikor hogyan jön meg.


Azért ezt kis tiniként is illik tudni, hogy előző hónapban mikor jött meg.. idézd fel melyik nap lehetett.


Nem kioktatás, de ez a mi részünk sajnos évtizedekig... havonta jön szóval na azért nagyjából sejted.


Mostantól tessék vezetni, főleg, ha szexelsz.

2020. ápr. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Kedves...nem tini vagyok, nem tudom mire ez a fellengzős hangsúly! Eddig nem szorultam rá, hogy kövessem, mert gyógyszert szedtem, de most babát szeretnénk. Immunbeteg vagyok, emiatt változó a cikkusom és ha elolvastad volna amit írtam, nem tőletek várok csodát, hanem TI A HELYEMBEN MIKOR TESZTENÉTEK. Ha ezt nem tudod értelmezni sajnálom.

Naptárban vezetem, de össze vissza jelzi, szerintem helytelenül. Egyik hónapban 30 naposra, másikban tizenvalamennyire,

2020. ápr. 12. 15:39
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Azert jelezheti igy mert nincs jol bealittva a lutealis fazisod.

Mindenképp vedd a leghosszabb ciklust es az alapjan tesztelj.

Nekem utoljára marcius 15-en volt meg,34 naposak a ciklusaim igy 17-ere nem várom.En ma a 29. napon vagyok,te 30.

Szerintem varj 3 napot és próbáld meg.

2020. ápr. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat elírtam,28.napon vagy most.
2020. ápr. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Így van, 28. napon vagyok. Ha jól nézem, az utóbbi 2-3 hónapban 25 és 22 naposak voltak a ciklusaim, előtte 29 és 32. Akkor várjam ki a 32. napot?

Védekezés nélkül 4.-én voltunk először együtt. Nem tudom, hogy mekkora a terhesség esélye így, mert eléggé össze-vissza vagyok. Termékenységi és hormonális problémája egyikünknek sincs, ki voltam vizsgálva, meg a párom is.

Pajzsmirigy, cukor szintén normál

2020. ápr. 12. 16:46
 10/20 anonim ***** válasza:

Én is a naptáram alkalmazást használtam, és nekem mindig szépen kijelezte az átlagos ciklushosszt. Össze-vissza mentruációnál nem fogsz tudni pontosan ciklushosszt mondani, de egy átlagot azért ad.

Egyébként ez arra is tökéletes lenne, hogy ne "emlékezz" arra hogy mikor jött meg utoljára, hanem konkrétan nyomonkövethesd.

2020. ápr. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!