Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elég ha csak akkor vagyok...

Elég ha csak akkor vagyok együtt a párommal, amikor az ovulációs mikroszkóp páfrányosat mutat?

Figyelt kérdés
Nem azért kérdezem, mert amúgy nem szeretnénk együtt lenni a babkészítésen kívül ,csak az "anyagot"(csúnyán szólva) nem akarjuk "pocsékolni" feleslegesen most míg össze nem jön!
2008. dec. 1. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi atlag 2 naponta szeretkeztunk, es most vagyok a 31. hetben. Nem "pocsekoljatok", termelodik uj. Nyugodtan essetek egymasnak, amikor csak jolesik. :o)
2008. dec. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elvielg nem elég. De ha "erősíteni" akarjátok a katonákat, akkor csak kétnaponta legyetek együtt, peteéréskor meg minden nap. Sok sikert!
2008. dec. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amikor mi próbáélkoztunk a párommal, nagyon görcsösen akartam a babát, és nagyon-nagyon figyelgettem a napokat, meg hog mikor legyünk együtt. Aztán nem sikerült, több mint fél évig. El voltam keseredve, és megfogatam, hogy nem foglakozom ezzel, annyira görcsösen, mert akkor tuti nem sikerül. ma már 18 hetes kismama vagyok! sok sikert, és szeretkezzetek akkor, amikor jól esik,ne naptár szerint....
2008. dec. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!