Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu-mikroszkóposok! Ha együtt...

Ovu-mikroszkóposok! Ha együtt voltunk a "páfránykor", akkor a mikroszkóp esetleges terhesség esetén folyamatosan páfrányt mutat, vagy csak 2 hét múlva jönnek vissza a páfránykák?

Figyelt kérdés

Bocsi, kicsit hosszúra sikerült a kérdés! :-)

A 6. naposn megjelentek a páfrányok, furcsának találtam, de beleadtunk mindent! :-) Eltelt 2 nap, és most már nincsenek páfrányok! :-( Ez most mit is jelent? Korai peteérés volt, és ismét nem sikerült a Babácska? Esetleg még reménykedhetek?


2009. nov. 16. 01:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én is tettem már fel régebben hasonló kérdést. Keress rá itt, írd be a keresőbe: PG 53.

Mivel engem is érdekelt a válasz, én küldtem egy e-mailt a forgalmazónak is! Nagyon készséges, segítőkész, még aznap válaszolt és a következőt írta:

- Terhesség esetén az ösztrogén hormon szintje a megtermékenyült petesejt beágyazódásának, fejlődésének elősegítése, védelme érdekében a terhesség 12. - 16. hetéig a megemelkedett szinten marad. Ebben az időszakban tehát a mikroszkóp által vizsgált váladékok kikristályosodnak, azaz folyamatosan páfrányos képet mutatnak.

Ezt biztos érted!!! Tehát kb. mint egy terhes teszt, most még nem kell páfrányosnak lennie, ha terhes is lennél. Arra viszont van esély hogy ez a nem várt napja körül előbb páfrányosodni mint a terhességi teszt pozitív lenni. Drukkolok nektek! Nekem tegnap volt páfrányos :) és csináltam egy ovu tesztet is és szuper pozi volt! Remélem ez a hónap mindenkinek csodásan fog alakulni hogy tudjunk a férjeinknek egy szupi szupi mikulás ajándékot adni virgács helyett :)))

2009. nov. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy reménykedhetsz.Viszont ne éld bele magad,ha páfrányos lesz a ciklus vége felé,mert nekem is sokszor volt már így,mégsem volt baba.Sok sikert
2009. nov. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én sokakkal ellentétben hiszek a mikroszkópban,ugyanis 5 napja volt ovuteszt szerint ovum és a mikroszkóp gyönyörű páfrányos lett:)

Nos,tegnap fele buborék fele páfrány volt ahogy belenéztem,ma pedíg egy-két szálacskát látok.

Ovum megint nem lehet,szóval nem tudom mit mutat,de reménykedem...

2009. nov. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!