Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pms tunet beágyazódás utan??

Pms tunet beágyazódás utan??

Figyelt kérdés
Menstruációm utolsó napján voltunk egyutt parommal,védekezés nélkül. Nembaj ha jon a baba de azert peteérés korul oda figyelünk. Szoval 8napja voltunk egyutt, lehet pms tünet beágyazódás miatt? Ha estleg teherbe estem valami csoda folytan ?

2021. jan. 6. 18:46
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam,hogy max egy hettel menzesz előtt szokott lenni pms . Most van még 18 nap addig ugye.
2021. jan. 6. 18:51
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Szia!Tesztelj mikor kell és tudni fogod
2021. jan. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
A pms pre menstruációs szindróma ha terhes vagy nincs pms-ed
2021. jan. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem hasonló van most.

Menstruáció előtt 3 nappal voltunk együtt utoljára, napra pontosan meg is jött, de sokkal kevesebb mennyiségben és rövidebb ideig is tartott. Rá 2 napra és azóta is folyamatosan olyan tüneteim vannak, mint menstruáció előtt. Már csináltam én is egy tesztet délután (ne is kérdezd miért akkor), az negatív lett. Hétvégén tervezek csinálni egyet reggeli első vizelettel a szokatlan "tünetek" miatt. Szerintem te is csinálj egyet nyugodtan pár nap múlva, akár több nap is megismételheted, ha úgy érzed. :)

2021. jan. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Utolsó drukkolok. :) van itthon teszt mindig. :) hétvégén megpróbálok 1 et. Igazabol most a karrier fontosabb nekem. Persze baba melett is menne. :) kivancsi leszek. :)
2021. jan. 6. 19:36
 6/10 anonim ***** válasza:

#4 vagyok.


Köszönöm, én is drukkolok neked. :) Ha időd engedi írj, hogy mit mutatott a teszt. :)

2021. jan. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mindenképp . :) te is .
2021. jan. 6. 20:15
 8/10 anonim ***** válasza:
18 napod van menzeszig? Akkor még peteérésed sem volt...
2021. jan. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igy van . Nem volt. Olvastam viszont,hogy lehet spontán peteérés is.
2021. jan. 6. 20:37
 10/10 Barbie03 ***** válasza:
azért vannak pms-re hasonlító tüneteid mert most lehet majd az ovulációd. akkor is szokott lenni. felesleges tesztet csinálnod,nem hiszem hogy terhes lennél.....
2021. jan. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!