Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha van terhessegi tunet es a...

Ha van terhessegi tunet es a beagyazodas, es meg elso honapban van mensi, akkor az mennyi verzessel jar?

Figyelt kérdés
Mert olvasom, a terhesseg elso elso honapjaban meg lehet verzes. Mensi elott 1 hettel azt gondolom, a beagyazodas volt. A fehernemumon kis piros es kicsi nagyonsotet barna folt, SOHA nem volt meg ilyen. Igen, szokott lenni elotte egy ket nappal barnazas, es tudom masnap mensi lesz. De most h. sokkal hamarabb tapasztaltam ami sosem volt meg, nemtudom mi volt az. A mensi 5 nap kesessel, de ugyanannui verzes volt.

2014. aug. 4. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet később volt ovud emiatt volt a pecsételés és emiatt is késett a havid.
2014. aug. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszike, de hogy a verzes mennyisege is a megszokott volt, attol lehet terhesseg?

Mert olvasom lehet mensi, csak keves verzessel jar mar akkor.

2014. aug. 4. 13:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Ritka hogy normál vérzés mellett terhesség álljon fenn,de hallotunk már csodákat.
2014. aug. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A mensi ota lassan eltelik 2 het, es most par nap ota erzem h. nagyon faj a hatam es sokszor a derekam is, naponta tobbszor. Mitol lehet?
2014. aug. 7. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!