Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló mellett ovulacio...

Fogamzásgátló mellett ovulacios teszt ? Lehet hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Elmeletileg nem termel a test lh hormont fogamzasgatlo mellett. Kesik a menstruaciom ezert vettem ovutesztet .
2021. jan. 7. 11:05
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
2021. jan. 7. 11:06
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez semmit nem jelent.


Ha késik a megvonásos vérzés, akkor miért nem terhességi tesztet veszel?

2021. jan. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Az meg negativ volt :)
2021. jan. 7. 11:14
 4/17 A kérdező kommentje:
Vettem egyett es ha esetleg az lh emelkedne akkor megcsinalom :) igy is ugy is. De 1 het mulva tervezem ujra tesztelni
2021. jan. 7. 11:15
 5/17 A kérdező kommentje:

Par percre :

[link]

2021. jan. 7. 11:16
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha az lh emelkedik, akkor ovuláció lesz, nem terhesség van.


Tök felesleges az lh teszt.

2021. jan. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Mindig van lh a szervezetben.
2021. jan. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Jogy mukodika josloteszt? Letudnatok nekem irni?
2021. jan. 7. 11:35
 9/17 anonim ***** válasza:
LH mindig van a szervezetben. Jósteszt marhaság, mert ciklus végéig simán ingadozik az lh nekem volt hogy majdnem pozi volt mensi előtti nap, de volt, hogy full hómező....amikor meg terhes lettem 4 nappal nem várt előtt halvány pozi hcg és full erős pozitív lh tesztem volt. Te biztos nem vagy terhes a negatív hcg teszt és az erősen negatív lh teszt is ezt mutatja. Az lh teszted közelében sincs a pozinak tehát ne is agyalj rajta :)
2021. jan. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Simán lehet hogy policisztás petefészek miatt magasabb az LH-d.

Radásul a tablettában lévő (leggyakrabban) ösztrogén és progreszteron eleve akadályozza a tüsző megérését, hogyha nincs érett tüsző, akkor ki se tud szabadulni az LH hatására... de gyönyörű előszele lehet az IR-nek, és a PCOSnek (sajnos velem ez történt).

2021. jan. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!