Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség 7.hete kereken,...

Terhesség 7.hete kereken, üres 9mm petezsák. Szerintetek? Bővebben lent :)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma voltam vizsgálaton. A terhességi idő mensitől számítva 7 hét, viszont a magzati életkor 4 hét 3 nap. (tudom a fogantatás pontos napját biztosan). Azt mondta az orvos, hogy 9mm üres petezsákot lát, de talán mintha megbújna valaki. Azt is mondta, hogy 7 héthez képest pici nagyon. Viszont jeleztem, hogy december 7-én voltunk együtt a párommal, de rá se hederített. Egy hét múlva kell visszamennem, de addig megkattanok. Szerintetek lehet még bent valaki addigra?



2021. jan. 7. 11:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%

Szia! Hosszú ciklusból fogant igaz? Nekem is így van most 😊 igazából még csak 4 hetes vagyok :) Én már most korrigálja mondom az utolsó menzeszt, mert én is tudom a fogantatást.

Kisfiamnál én is így voltam mintte, nyugi rendben lesz minden 😊

2021. jan. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
Itt az a kérdés mikor lehetett ovu. Ha dec. 7-én volt ovud is akkor nem sok esély van a méretek alapján, valóban túl pici. Ha 4 nappal később lehetett ovud akkor talán. Mensitől számítva is egyértelműen kicsi. 6. Héten mensitől számítva szívhangja volt az embriónak. Nagyon drukkolok, hogy kései ovuból legyen és akkor talán szépen fejlődik tovább. Kitartás, hosszú egy hét lesz :(
2021. jan. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
70%
Ki fog derülni. Az biztos, hogy hiába mondod, hogy mikor fogant, akkor se onnan számolják. A terhesség kora minden esetben az utolsó menzesz első napjától számít
2021. jan. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
55%

Utolsó, dehogy számolják mindig onnan.


6 hetesen voltam mensi szerint uh-n. Semmit se láttak, csak megvastagodott méhnyálkahártyát.

Hét héttel később, 8 hetesen 6 hetesnek megfelelő méretek voltak (15mm petezsákban 3mm embrió szívpulzálással).

12.héten 10 hetesnek felelt meg. És így tovább.


Nekem ahogy "megtalálták" az embriót, azok alapján a méretek alapján számították a terhességet és nem mensi szerint. Így a 12.heti uh-ra is mensi szerint 14+2 mentem.


30+2hkm

2021. jan. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a szuper gyors válaszokat, az érzések még vegyesebbek lettek :D.

32 naposak általában a ciklusaim(ezt amúgy nem is kérdezték, amit furcsálltam is) , bár pont az utolsó kettő kicsit megborult. Kb pont ovulációm volt az adott napon.

Első terhességemnél is kisebb volt a pici, mint kellett volna, de legalább látszódott és az megnyugtatott. Azóta egy éves a kis maki. Reménykedem azért nagyon, valóban hosszú hétnek nézünk elébe.

2021. jan. 7. 11:56
 6/19 anonim ***** válasza:
67%
Hányadik ciklusnapon volt az ovud? 1es vagyok :)
2021. jan. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő, szerintem nálam is ez lesz. Remelem legalábbis! Drukkoljatok =)
2021. jan. 7. 11:58
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
#4 vagyok. Nekem is 32 naposak a ciklusaim és nekem is valamiért eltolódhatott az ovu. Előtte hónapban volt egy kémiaim, 9 nap "késéssel" jött meg, lehet az zavart be.
2021. jan. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
1-es, elvileg pont az ovuláció legvégén történt a dolog, ha jól számolom.
2021. jan. 7. 12:02
 10/19 A kérdező kommentje:
4-es, nekem is pont 9 napot késett az előtte lévő mensim. Akkor is teszteltem, de negatív volt.
2021. jan. 7. 12:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!