Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Voltam hétfőn vizsgálaton azt...

Voltam hétfőn vizsgálaton azt mondták hogy csak a petezsakot látják én nem voltam még terhes nem is szültem úgy hogy nem értek ezekhezaz mennyi ideig tart hogy a petezsakban látszódjon a babucim?

Figyelt kérdés

Már 2hete késik

De a vizsgálaton ki derült hogy van egy 17mm cisztam is

A petezsakot is csak akkor látja a doki ha már meg fogant a kis gyerekem igaz?

Sok helyen azt olvastam hogy az maradhat üres is

Nagyon szerettünk volna már babát a vőlegényemmel és eléggé aggódok hogy ez most mit is jelenti?

Következő időpontom majd csak szeptember 23an lesz!

Addigra szeretnék többet meg tudni

Dokimat hiába hívom nem veszi fel



2020. szept. 1. 16:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Tul koran mentel,8 hetesen menj vissza akkor mar szivhang is lesz :)
2020. szept. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%

Miért ment volna korán? 6 hetesen már szívhang is van. Ami két hét késésnél már van.


Kedves kérdező, itt minden azon múlik, hogy mikor is volt ovud, milyen hosszúak a ciklusaid, lehetett e későn peteérésed? Mikor lett pozitív a teszted? Ha van esély rá, hogy hosszabb ciklusod lett volna, tehát később lehetett ovud, akkor simán van remény :)


De bizony arra is fel kell készülni, hogy lehet nem lesz baba. 6. héten már szikhólyag van a petezsákban minimum, jobb esetben már szívcsőpulzálás is van. Ha tényleg 6. héten vagy, akkor nem olyan jó hír az üres petezsák.

DE mielőtt elkeserednél, ilyenkor egy nap is nagyon sokat számít! Én a helyedben egy hét múlva elmennék egy magán dokihoz nézzen meg. Üres petezsákkal még élő terhességet sem állapítanak meg.


Lényeg a lényegben, sajnos bármi lehet, és bocsánat, hogy itt vészmadárnak tűnök, de szerintem amit tudni kell azt tudni kell és semmivel nem jobb, ha mindenki azt írja biztos korán mentél. Mert nem biztos, csak, ha tudod az ovu napját. És igen 6 hetesen ez nem épp bíztató, de még mindig 50-50, hogy lesz e baba vagy sem.


Nagyon szorítok neked így ismeretlenül is és tényleg hidd el, ilyenkor egy nap is nagyon sokat számít, még előbukkanhat a következő uh-n a kis embrió :)

2020. szept. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen nagyon aranyos vagy 3het múlva kell vissza menjek a dokihoz 2hete késik

Az utolsó menstruációm :07.22.

Altalanban 4napos szokott lenni

KB másfél hete csináltam tesztet az is pozitív de azon kívül még 3pozitiv is lett!

Úgy hogy csak reménykedünk 🙏

2020. szept. 1. 19:32
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 7 hetesen voltam először, akkor nekem is csak a petezsák látszott, az ultrahang alapján 5 hetesnek becsülték. 2 hét múlva kaptam kontrollra időpontot, de a doki felkészített rá, hogy ilyenkor bármi megtörténhet, ne éljem bele magam, hogy baba lesz, mert ilyenkor már általában hallható a szívhang... Most itt szuszog mellettem a kisfiam 🙂 Nagyon szurkolok, hogy neked is ilyen pozitívan folytatódjon a történeted! 😊
2020. szept. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok.


Lepontozóknak köszönöm, biztos valami troll volt :)


Kedves kérdező, ha másfél hete lett pozi a teszt, akkor még tényleg van remény, szimplán csak kicsit később volt ovu és kisebb a terhesség, mint mensihez viszonyítva :) Kitartás, ilyenkor mindig nehéz várakozni.

2020. szept. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 6 hetesen 4 naposan nem volt embrió, pedig pontosan félidőben fogant. 3 nap múlva viszont igen.
2020. szept. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek

Meg nyugtató a 4 válasz

Szeptember 23an ha megyek vizsgálatra mindenképpen jelentkezem :)

2020. szept. 1. 21:23
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, korán mentél. Engem 8 hetesen hívott vissza a doki, hogy tuti legyen :) drukkolunk
2020. szept. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint is korán voltál. Most a legfontosabb, hogy megnyugodj és vigyázz magadra.
2020. szept. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet drága Kérdező? Jól vagy(tok)?☺️
2020. szept. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!