Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Férfi termékenységi teszt?

Férfi termékenységi teszt?

Figyelt kérdés

Sziasztok

1-2 éven belül kisbabát szeretnénk párommal, viszont a babavárót is felszeretnénk venni.

Viszont mielőtt ez megtörténik, teszteltetnénk magunkat hogy egyáltalán minden rendben van - e.

25 vagyok, ő 23.

Szóval Jász-Nagykun-Szolnok megyében erre hol lehet lehetőség?

(leginkább a férfi érdekel).


2021. jan. 8. 02:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Dm be van termèkenysègi teszt fèrfiaknak. Nem tudom működik e?!🤔
2021. jan. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi egy év után mentünk el megnezetni magunkat mert nem estem teherbe. A paromat ugy vizsgálták meg hogy vettek tőle sperma mintát es par nap múlva hivtak is az eredménnyel. Nekem pedig menstruáció napján vettek vért. Nálam volt kisebb gond. Nala minden rendben volt megfelelő mennyiségű es minőségű volt neki.
2021. jan. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Elmentek magánlaborba/rendelőbe, ahol foglalkoznak ezzel. Kéritek a vizsgálatot, kifizetitek és várjátok az eredményt. Nem kell beutaló, semmi.
2021. jan. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is. Vannak kifejezetten ilyen jellegű vizsgálat csomagok, kéritek, aztán majd látjátok az eredményt.
2021. jan. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!