Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kizárólag az ovukor darabos,pi...

Kizárólag az ovukor darabos,picit viszkető folyás!(3.hónapja)Kb 2 napig utána minden teljesen normális?

Figyelt kérdés
Az létezhet,hogy csak ovukor legyen ilyen???Tudom,hogy ez nem normális dolog,de előtte és utána is teljesen normális lesz odalent minden!!Vkivel fordult elő ilyen?Nem lehet,hogy a szervezetem így nem engedi fel a spermiumokat??Komolyan érdekel,még ilyet sosem tapasztaltam.És a 3.ciklusom volt ez már ami így alakult.
2021. jan. 11. 07:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van. Nem tudom miért. Lehet, hogy felborul kicsit a ph, de utána magától elmúlik 🤔
2021. jan. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem többféle tünetet produkál és nem is mindig ugyanazokat. Van, hogy barnázok és tojásfehérje jellegű, ebben a hónapban viszont olyan amilyennek mondod. Nekem is kb 2 napig és néha görcsöltem is. Utána visszaáll.
2021. jan. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!