Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki még rajtam kívül az...

Van aki még rajtam kívül az elővaladektol lett terhes?

Figyelt kérdés
Még mindig nem hiszem el, pedig már félidőben vagyok. Évek ota megszakítással védekeztünk, egyszer nem, akkor terhes is lettem az elso babankkal. Kicsit hihetetlen.
2021. jan. 12. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Azt írtad előváladék meg megszakítás, a leírásban meg hogy egyszer nem volt az sem, akkor nem az előváladéktól lettél terhes. Igen, mi is megszakítással védekeztünk, egyszer nem, és elsőre összejött a kisfiunk. Nincs ebben semmi hihetetlen, így készül a gyerek.
2021. jan. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az első gyerekünknel nem volt megszakítás. Most a masodikkal vagyok terhes. Bocsi, ha félreérthető voltam.
2021. jan. 12. 13:16
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
35-40%-od volt igy teherbe esni- a Pearl-index szerint. Ez azert nem olyan kicsi arany.
2021. jan. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy előváladék a ludas, bár lehet az is. De egy kevés sperma is ürülhet úgy, hogy a férfi észre se veszi, főleg ezért kockázatos ez.
2021. jan. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

Kedves 3-as válaszoló. Hol találom meg a pearl indexet?

Fel hívtad rá a figyelmemet, én is szívesen használnám.

2021. jan. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolso!:) linkelek egy oldalt, de az interneten barhol megtalalod ha beirod a kulcsszot. [link]
2021. jan. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Igen én attól lettem terhes. Abortusz lett belőle. Ennek 2 éve. Most próbálkozunk második hónapja.
2021. febr. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!